سرویس: اخبار شهرضا ۱۰:۵۶ - شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۲

دهیاران جدید ۵ روستای شهرستان شهرضا معرفی شدند

دهیاران جدید روستاهای اسفرجان، هونجان، زیارتگاه، مسینه و ولندان شهرستان شهرضا معرفی شدند.

به گزارش شهرضا نیوز، بخشدار بخش مرکزی شهرضا در آیین تودیع و معارفه دهیاران ۵ روستای اسفرجان، هونجان، زیارتگاه، مسینه و ولندان گفت: با به پایان رسیدن فعالیت دوره سوم شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخاب دور چهارم شوراهای اسلامی شهرو روستا، فعالیت خود را آغاز و به موازات تغییر شهرداران ،دهیاران نیز تغییر می کنند.
یونسی انتخاب دهیاران جدید را یکی از اختیارات شوراهای اسلامی شهر و روستا دانست و افزود: از ۲۳ روستای دارای سکنه بخش مرکزی شهرضا تعداد ۲۱ روستا دارای دهیاری مصوب هستند.
وی با اشاره به این که تعدادی از این دهیاران در سمت قبلی خود ابقا شدند افزود: بنابر صلاح دید شورای اسلامی روستاها تعدادی از دهیاران تغییر و افراد جدید به بخشداری مرکزی معرفی و پس از طی مراحل گزینش و احراز صلاحیت، احکام آنها صادر گردید.
یونسی افزود: در روستاهای هونجان و اسفرجان به ترتیب رحمت اله صیادی و سیدحبیب اله علوی زاده به عنوان دهیاران جدید معرفی و از زحمات بهمن کشکولیان و سیف اله براهیمی قدردانی شد.
وی با اشاره به این که در روستاهای ولندان و مسینه عباسعلی محمودی در سمت قبلی خود به عنوان دهیار ابقا شدند افزود: در روستای زیارتگاه ، عباسعلی محمودی به عنوان دهیار جدید این روستا معرفی و از زحمات احمد همایونی قدردانی شد.

شهرضا--1 شهرضا--2 شهرضا--4 شهرضا--3

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.