سرویس: اجتماعی ۱۰:۱۸ - دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۲

بیش از یک تن تریاک در قم کشف و ضبط شد

جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان قم از کشف یک‌هزار و ۲۵۹ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک و حشیش در هفته اول خرداد ماه خبر داد. به گزارش نسل بیدار به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، محمدرضا میرحیدری گفت: این محموله شامل یک‌هزار و ۲۵۹ کیلوگرم تریاک و ۱۹۰ کیلوگرم حشیش بود که توسط مأموران مبارزه […]

جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان قم از کشف یک‌هزار و ۲۵۹ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک و حشیش در هفته اول خرداد ماه خبر داد.

13920106000299_PhotoA

به گزارش نسل بیدار به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، محمدرضا میرحیدری گفت: این محموله شامل یک‌هزار و ۲۵۹ کیلوگرم تریاک و ۱۹۰ کیلوگرم حشیش بود که توسط مأموران مبارزه با مواد مخدر قم از سه باند تهیه و توزیع مواد مخدر کشف و ضبط شد.

وی افزود: در این ارتباط ۱۳ سوداگر مرگ دستگیر شدند و چهار خودروی متهمان نیز توقیف شد.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان قم گفت: از ابتدای امسال با هماهنگی‌های دستگاه قضایی و همچنین اطلاعات کسب شده و دریافتی از مردم شریف استان قم طرح برخورد با خرده‌فروشان مواد مخدر آغاز شده است که در خرداد ماه نیز با تشدید این طرح، نقاط آلوده شهر نیز از وجود مواد مخدر و فروشندگان آن پاکسازی می‌شود.

وی ضمن تشکر از همکاری مردم با نیروی انتظامی استان گفت: مردم شریف استان قم می‌توانند اطلاعات خود را در مورد مواد مخدر با شماره تلفن شبانه‌روزی ۲۱۸۳۳۰۰ در میان بگذارند.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.