سرویس: اخبار شهرضا ۱۲:۵۷ - سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۲

دهیاران جدید ۴ روستای شهرستان شهرضا معرفی شدند

دهیاران جدید روستاهای قصرچم، کهرویه، اسفه و امامزاده علی اکبر شهرستان شهرضا معرفی شدند.

به گزارش شهرضا نیوز، بخشدار بخش مرکزی شهرضا در آیین تودیع و معارفه دهیاران ۴ روستای قصرچم، کهرویه، اسفه و امامزاده علی اکبر گفت: با به پایان رسیدن فعالیت دوره سوم شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخاب دور چهارم شوراهای اسلامی شهرو روستا، فعالیت خود را آغاز و به موازات تغییر شهرداران ،دهیاران نیز تغییر می کنند.

محسن یونسی انتخاب دهیاران جدید را یکی از اختیارات شوراهای اسلامی شهر و روستا دانست و افزود: از ۲۳ روستای دارای سکنه بخش مرکزی شهرضا تعداد ۲۱ روستا دارای دهیاری مصوب هستند.

وی با اشاره به این که تعدادی از این دهیاران در سمت قبلی خود ابقا شدند افزود: بنابر صلاح دید شورای اسلامی روستاها تعدادی از دهیاران تغییر و افراد جدید به بخشداری مرکزی معرفی و پس از طی مراحل گزینش و احراز صلاحیت، احکام آنها صادر گردید.

یونسی افزود: در روستای قصرچم و کهرویه به ترتیب غلامحسین بهرامی و سید یداله طبائیان به عنوان دهیاران جدید معرفی و از زحمات محمد جواد بهرامی و مسیح اله رهبری قدردانی شد.

وی با اشاره به این که در روستای اسفه عباسعلی محمودی در سمت قبلی خود به عنوان دهیار ابقا شدند افزود: در روستای امام زاده علی اکبر کیوان اسماعیلی به عنوان دهیار جدید این روستا معرفی و از زحمات عباسعلی محمودی قدردانی شد.

دهدار-شهرضا1 دهدار-شهرضا2 دهدار-شهرضا3 دهدار-شهرضا4دهدار-شهرضا5 دهدار-شهرضا6

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.