سرویس: سیاسی ۰۹:۳۴ - دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۲

۲۴ خرداد خلق حماسه سیاسی در سراسر ایران

نماینده تهران در مجلس با اشاره به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری در ۲۴ خرداد امسال گفت: قطعاً مردم با حضور میلیونی خود، حماسه سیاسی مد نظر مقام معظم رهبری را تحقق خواهد بخشید. فاطمه رهبر با بیان اینکه هر چه به ۲۴ خرداد ماه نزدیک می شویم، شور و شوق انتخاباتی در کشور […]

نماینده تهران در مجلس با اشاره به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری در ۲۴ خرداد امسال گفت: قطعاً مردم با حضور میلیونی خود، حماسه سیاسی مد نظر مقام معظم رهبری را تحقق خواهد بخشید.

فاطمه رهبر با بیان اینکه هر چه به ۲۴ خرداد ماه نزدیک می شویم، شور و شوق انتخاباتی در کشور بیشتر می شود، گفت: در روزهای اخیر با برگزاری مناظره های انتخاباتی، فضای کشور بیشتر انتخاباتی شده و مردم نیز در جستجوی نامزد اصلح انتخابات هستند.

170846_343

نماینده تهران در گفتگو با خبرنگار بولتن نیوز، به نزدیکی سالگرد ارتحال امام اشاره کرد و گفت: خوب است که نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و حامیان آنها، با تأسی است فرمایشات امام راحل و رهنمودهای گهربار ایشان، قانون و منافع ملی را سر لوحه فعالیت های انتخاباتی خود قرار دهند و هدف از شرکت در انتخابات و همچنین جمع آوری رأی مردم را خدمتی بیشتر تلقی کنند، نه کسب قدرت برای اهداف خاصی دیگر.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت، خاطر نشان کرد: توانمندی، قانون مداری، تخصص، تجربه و ولایت پذیری از جمله ویژگی های یک نامزد اصلح است که امیدواریم مردم در روز ۲۴ خرداد و در هنگام رأی دادن به این معیارها توجه داشته باشند.

فاطمه رهبر، افزود: باید رئیس جمهوری انتخاب شود که دارای شرایط لازم در اداره کشور بوده و بتواند مملکت را به خوبی اداره کند و از طرفی دیگر مطالبات مردم پیگیری شود و این مطالبات مغفول نماند.

وی با اشاره به حضور میلیونی مردم در انتخابات گذشته اظهار داشت: قطعاً مردم در انتخابات پیش رو نیز همچون گذشته حضور میلیونی خواهند داشت و با آرای خود دشمنان را بیش از پیش مأیوس خواهند کرد.

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس تأکید کرد: ۲۴ خرداد امسال برگ زرینی در تاریخ سیاسی جمهوری اسلامی ایران خواهد بود و ما خواهیم دید که ملت با حضور پر شور خود نه بزرگی به دشمنان خواهد گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.