سرویس: سیاسی ۱۳:۳۴ - یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲

اصلاح‌طلبان عارف، غرضی و روحانی را نامزد خود نمی‌دانند

نماینده اصلاح‌طلب تبریز در مجلس گفت: اگرچه عنوان می‌شود که عارف، روحانی و غرضی نامزدهای اصلاح‌طلبان هستند اما هیچ‌یک از جریانات اصلاح‌طلب این افراد را نامزد خود نمی‌دانند. مسعود پزشکیان با اشاره به حضور سه نامزد اصلاح‌طلب در انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: اگر چه این نامزدها عنوان کرده‌اند که ما نامزد اصلاح‌طلبان هستیم اما هیچ‌یک از […]

13911003000575_PhotoAنماینده اصلاح‌طلب تبریز در مجلس گفت: اگرچه عنوان می‌شود که عارف، روحانی و غرضی نامزدهای اصلاح‌طلبان هستند اما هیچ‌یک از جریانات اصلاح‌طلب این افراد را نامزد خود نمی‌دانند.

مسعود پزشکیان با اشاره به حضور سه نامزد اصلاح‌طلب در انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: اگر چه این نامزدها عنوان کرده‌اند که ما نامزد اصلاح‌طلبان هستیم اما هیچ‌یک از جریانات اصلاح‌طلب این افراد را نامزد خود نمی‌دانند و در میان این سه نامزد اصلاح‌طلب تنها محمدرضا عارف است که به دفاع از اصلاح‌طلبی می‌پردازد.

وی با ابراز بی‌اطلاعی از کنار رفتن عارف به نفع روحانی در پاسخ به سؤالی در خصوص حضور اصلاح‌طلبان در عرصه انتخابات اظهار داشت: بعید می‌دانم که اصلاح‌طلبان در انتخابات حضور فعال داشته باشند، وضعیت به گونه‌ایست که تنها یک جناح حرف می‌زند و حضور جناح دیگر برای خالی نبودن عریضه است.

این نماینده اصلاح‌طلب مجلس در پاسخ به سؤالی در مورد فعالیت‌های انتخاباتی اصلاح‌طلبان گفت: پس از رد صلاحیت شدن آقای هاشمی رفسنجانی من هم کنار کشیده‌ام و فعالیتی ندارم ، این رد صلاحیت باعث شده تا من در گیجی به سر ببرم.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.