سرویس: سیاسی ۱۳:۲۹ - یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲

جلیلی:زاویه‌داران با رهبری جایگاهی در گفتمان انقلاب اسلامی ندارند/ به شایعات بی‌‌توجهم‌

نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: کسانی که کوچک‌ترین زاویه‌ای با نظام و رهبری دارند نمی‌توانند در گفتمان انقلاب اسلامی حضور پیدا کنند و در کنار ما باشند. سعید جلیلی در حاشیه دیدار با مردم لوشان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رودبار با رد شایعات درباره واگذاری ستادهای افراد خاص به جلیلی‌ اظهار کرد: این روزها شایعات زیاد […]

13920227000102_PhotoAنامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: کسانی که کوچک‌ترین زاویه‌ای با نظام و رهبری دارند نمی‌توانند در گفتمان انقلاب اسلامی حضور پیدا کنند و در کنار ما باشند.

سعید جلیلی در حاشیه دیدار با مردم لوشان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رودبار با رد شایعات درباره واگذاری ستادهای افراد خاص به جلیلی‌ اظهار کرد: این روزها شایعات زیاد است و هیچ پایه و اساسی ندارد.

وی با بیان اینکه ما وقت خود را مشخص کرده‌ایم، افزود: حضور ما در انتخابات بر اساس گفتمان انقلاب اسلامی و پیروی از ولایت فقیه است.

این نامزد انتخاباتی تصریح کرد: مبنای کار ما صرفاً طبق ظرفیت‌های مردمی است.

وی تأکید کرد: کسانی که کوچک‌ترین زاویه‌ای با نظام و رهبری داشته باشند نمی‌توانند در گفتمان انقلاب اسلامی حضور پیدا کنند و در کنار ما باشند.

جلیلی با اشاره به حضور حداکثری مردم در ۲۴ خرداد، اذعان کرد: انتخابات پشتوانه امنیت ملی و دفاع از حقوق ملت است.

وی ادامه داد: هر قدر حضور مردم در انتخابات باشکوه‌تر باشد به همان نسبت کشور می‌تواند بیشتر از گذشته از حقوق خود در مجامع بین‌المللی دفاع کند.

این کاندیدای ریاست جمهوری از عموم مردم ایران اسلامی دعوت کرد تا با لبیک به فرمان رهبری برای تحقق حماسه سیاسی در انتخابات ۲۴ خرداد شرکت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.