سرویس: سیاسی ۱۳:۱۸ - یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲

حداد عادل : ضرورتی که براساس آن ائتلاف کردیم درحال حاضر وجود ندارد

نامزد ریاست جمهوری تصریح کرد: ضرورتی که ما را دور هم جمع کرد تا ائتلاف تشکیل دهیم تا از دو نفر یک نفر بیاید در حال حاضر وجود ندارد و ما تابع شرایط، تغییر روش دادیم و این نیز باعث شکست اصولگرایان نمی‌شود. به گزارش نسل بیدار به نقل از فارس، غلامعلی حداد عادل نامزد […]

13920216000535_PhotoAنامزد ریاست جمهوری تصریح کرد:

ضرورتی که ما را دور هم جمع کرد تا ائتلاف تشکیل دهیم تا از دو نفر یک نفر بیاید در حال حاضر وجود ندارد و ما تابع شرایط، تغییر روش دادیم و این نیز باعث شکست اصولگرایان نمی‌شود.

به گزارش نسل بیدار به نقل از فارس، غلامعلی حداد عادل نامزد ریاست جمهوری یازدهم پیش از ظهر امروز یکشنبه در حاشیه نشست خبری فضای مجازی و دولت یازدهم در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در ائتلاف پیشرفت برخی اختلاف سلایق وجود دارد، نظرشما در این زمینه چیست، اظهار داشت: اختلاف دیدگاه‌های ما به اندازه‌ای نیست که ما را از دایره اصولگرایی خارج کند ولی در داخل اصولگرایی ما بیان اندیشه‌های خود را از طریق صدا و سیما به مردم ارائه می‌کنیم.

وی اضافه کرد: ما سه نفر گذشته تحصیلی و مدیریتی متفاوتی داریم و دیدگاه‌های خود را بیان خواهیم کرد آنگاه شما ببینید تفاوت‌ها چیست و هر کدام را که مردم بپسندند انتخاب می‌شود.

حداد عادل همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه از ابتدا اعلام شده بود از بین ائتلاف پیشرفت یک نفر خواهد آمد اما اکنون شما سه نفر در صحنه حضور دارید، این امر را چگونه ارزیابی می‌کنید گفت: ما با توافق با یکدیگر در عرصه تبلیغات انتخابات شرکت کردیم و ضرورتی که ما را دور هم جمع کرد تا ائتلاف تشکیل دهیم درحال حاضر احساس نمی‌شود. ما تابع شرایط ؛تغییر روش دادیم و این مسئله باعث شکست اصولگرایان نمی‌شود.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.