سرویس: اخبار شهرضا ۰۱:۵۷ - یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲

نماینده شهرضا : قالیباف به سرعت قابلیت خود را نشان داد

نماینده شهرضا در مجلس شورای اسلامی گفت: قالیباف به سرعت قابلیت خود را نشان داد و به سرعت توانسته به مراتب بالا صعود کند. به گزارش نسل بیدار به نقل از فارس، عوض حیدر پور  در مورد دلایل حمایتش از محمد باقر قالیباف و ویژگی‌های برجسته وی، با بیان اینکه مهمترین دلیل،شناختی است که از […]

نماینده شهرضا در مجلس شورای اسلامی گفت: قالیباف به سرعت قابلیت خود را نشان داد و به سرعت توانسته به مراتب بالا صعود کند.

th

به گزارش نسل بیدار به نقل از فارس، عوض حیدر پور  در مورد دلایل حمایتش از محمد باقر قالیباف و ویژگی‌های برجسته وی، با بیان اینکه مهمترین دلیل،شناختی است که از قالیباف دارم، اظهار کرد: به یاد دارم که نخستین روزی که در جبهه وی را دیدم قالیباف یک جوان ۱۸ ساله بود و به عنوان یک نیروی رزمنده وارد جبهه شده بود و پس از مدتی به خاطر عملکرد خوبش به سمت فرماندهی لشگر و پس از آن به فرماندهی قرارگاه رسید.

وی با بیان اینکه قالیباف به سرعت قابلیت‌های خود را نشان داده و به همین دلیل به سرعت توانسته به مراتب بالا صعود کند، افزود: وی در دوران مقدس به خوبی فرماندهی کرد و پس از جنگ در سپاه به فرماندهی نیرو رسید.

نماینده شهرضا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه قالیباف با فرماندهی قرارگاه سازندگی، ظرفیت‌های سازندگی پس از جنگ را به خوبی آموخت، تصریح کرد: قالیباف با فرماندهی نیروی انتظامی توانست تلفیقی که از ژاندارمری، شهربانی و کمیته سابق تشکیل شده بود و دو فرمانده قبل از وی نتوانسته بودند ظرفیت‌های نهفته در نیروی انتظامی را بازسازی کنند، به طور کامل بازسازی و از نیروی انتظامی، نیروی انتظامی مدرن بر مبنای ساختار پلیس در دنیا بسازد.

وی با بیان اینکه قالیباف با ورود به شهرداری تهران با شناخت صحیح مشکلات شهر، و ارائه برنامه عملیاتی توانست در مدت ۶ سال ۱۰۰ درصد مصوبه‌های شورای شهر را اجرا کند، ادامه داد: وی توانست برای شفاف سازی بودجه شهرداری، بودجه را از حالت توصیفی خارج و به صورت عملیاتی در بیاورد و روند تمام پروژه‌ها را بر روی پایگاه اینترنتی شهرداری قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.