سرویس: سیاسی ۰۱:۵۳ - یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲

شما که برنامه‌های مرا رد می‌کنید کجا درس خواندید؟

کاندیدای ریاست جمهوری به انتقاد یکی از نامزدهای انتخاباتی از برنامه‌های اقتصادی‌اش اشاره کرد و گفت:من اقتصاددانم، شما که برنامه‌های مرا رد می‌کنید بگویید کجا درس خواندید؟ به گزارش خبرنگار «خبرگزاری دانشجو»‌ از یاسوج، محسن رضایی در جمع مردم یاسوج در مصلای امام خمینی (ره) این شهر، حماسه سیاسی ۲۴ خرداد را آغاز راه دانست و […]

کاندیدای ریاست جمهوری به انتقاد یکی از نامزدهای انتخاباتی از برنامه‌های اقتصادی‌اش اشاره کرد و گفت:من اقتصاددانم، شما که برنامه‌های مرا رد می‌کنید بگویید کجا درس خواندید؟

IMAGE635057183014009896به گزارش خبرنگار «خبرگزاری دانشجو»‌ از یاسوج، محسن رضایی در جمع مردم یاسوج در مصلای امام خمینی (ره) این شهر، حماسه سیاسی ۲۴ خرداد را آغاز راه دانست و گفت: این حماسه از فردای ۲۴ خرداد ادامه خواهد یافت.
وی به فشارها و تحریم های اقتصادی دشمن  اشاره کرد و گفت: از تحریم های اقتصادی خوشحال نیستیم اما از بیداری اقتصادی مردم ایران خوشحالیم و خوشحالیم که فشارها، ملت ایران را بیدار کرد و خواهیم دید که در سال آینده حماسه اقتصادی در کشور رخ خواهد داد که آمریکایی ها از این تحریم ها پشیمان شوند.
این نامزد انتخابات ریات جمهوری یازدهم به ثروت بالقوه و بالفعل مناطق مختلف کشور اشاره کرد و گفت: می توانیم به اندازه ای در کشور ثروت تولید کنیم که دشمن از بیداری اقتصادی مردم دچار ناامیدی شود.
وی مساله امروز کشور را مساله جهاد بزرگ اقتصادی دانست و گفت: برای راه اندازی یک قرار گاه اقتصادی آمده ایم.
رضایی به برنامه های مدیریتی خود اشاره کرد و گفت: مدیریت گلوله های برفی را که در دفاع مقدس جوانان گمنام را به قهرمانان ملی تبدیل کرد، دوباره در کشور راه اندازی می کینم.
وی به تضمین اجرایی شدن برنامه های اقتصادی اش اشاره کرد و گفت: مرد وقتی حرفی می زند، به آن عمل می کند، کسی که به حرف هایی که می زند عمل نکند، مرد نیست.
این نامزد انتخابات ریاست جمهوری به هشدار های خود به دولتمردان در باره جدی گرفتن توصیه هایش اشاره کرد و گفت: امروز هم هشدار می دهم اگر حواستان را جمع نکنید و خدای ناکرده به این مملکت آسیبی برسد، یقه شما را می گیریم، سر مردم شیره مالی نکنید، ‌مردم زینت المجالس دولتمردان نیستند.
وی به انتقاد یکی از نامزدها انتخاباتی از برنامه های اقتصادی اش اشاره کرد و گفت: من اگر از برنامه های اقتصادی بحث می کنم، اقتصاد دانم، شما که برنامه های مرا رد می کنید بگویید که چه تخصصی دارید و کجا درس خواندید؟
رضایی به توان مهار تحریم های اقتصادی اشاره کرد و گفت: تحریم های اقتصادی را در کوچه و خیابان های یاسوج دفع خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.