سرویس: سیاسی ۰۱:۴۹ - یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲

ایهود باراک هم‌دانشگاهی دوران تحصیل عارف در دانشگاه استنفورد آمریکا+سند

چند روزی است که بحث مدرک تحصیلی نامزدهای انتخابات بار دیگر نقل محافل شده است. طبق اطلاعات منتشر شده در سایت دکتر عارف، وی پس از تحصیل در رشته‌ی مهندسی برق در دانشگاه تهران برای ادامه‌ی تحصیل راهی امریکا شد و با مدرک دکترای برق به میهن بازگشت، در نتیجه محمدرضا عارف از سال ۱۹۷۲ […]

Dana.ir-28474-asli.jpgچند روزی است که بحث مدرک تحصیلی نامزدهای انتخابات بار دیگر نقل محافل شده است. طبق اطلاعات منتشر شده در سایت دکتر عارف، وی پس از تحصیل در رشته‌ی مهندسی برق در دانشگاه تهران برای ادامه‌ی تحصیل راهی امریکا شد و با مدرک دکترای برق به میهن بازگشت، در نتیجه محمدرضا عارف از سال ۱۹۷۲ تا سال ۱۹۸۰ دانشجوی دانشگاه استنفورد Stanford University بوده است.

طبق اطلاعات منتشر شده در سایت دکتر عارف، وی پس از تحصیل در رشته‌ی مهندسی برق در دانشکده‌ی فنی دانشگاه تهران در سال ۵۴ با استفاده از بورس تحصیلی دانشگاه صنعتی اصفهان برای ادامه‌ی تحصیل راهی امریکا شد و در سال ۱۳۵۵ با اخذ مدرک کارشناسی ارشد و در سال ۱۳۵۹ با اخذ مدرک دکترای برق مخابرات هردو از دانشگاه استنفورد با معدل ۴ از ۴ به میهن بازگشت .

در نتیجه محمدرضا عارف از سال ۱۹۷۲ تا سال ۱۹۸۰ دانشجوی دانشگاه استنفورد Stanford University بوده است. استنفورد، در نزدیکی شهر سانفرانسیسکو در ایالت کالیفرنیا در کشور آمریکا قرار دارد و به خاطر آدمهایی که از آن مدرک گرفته اند مشهور است.

در سال هایی عارف در دانشگاه استنفورد به دنبال کسب مدرک دکترای برق بود افرادی نظیر ایهود باراک وزیر جنگ رژیم صهیونیستی نیز در این دانشگاه محصل بوده است هر چند اطلاعات موثقی درباره دیدار آنها در دسترس نمی باشد.

از دیگرهم دانشگاه هایی مشهور عارف می توان به هاتویاما نخست وزیر ژاپن، تولدو رییس جمهور پرو و الیاز رییس جمهور گواتمالا اشاره کرد.

منبع: بوتیا نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.