سرویس: سیاسی ۰۱:۲۰ - یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲

پاسخ مستند به لجن پراکنی، ترویج دهنده‌گان فسادوفحشا در مقصر دانستن جمهوری اسلامی +اسناد

گروهکهای تجزیه طلب، تروریست و ضد بشر کومله و دمکرات پا را فراتر از سر گردنه بگیری و تعرض به حقوق مردم بیگناه مناطق مرزی گذاشته و خود را تبدیل به یک نظریه پرداز جهانی کرده اند و با تحصیلات، خواندن و نوشتن، اقدام به تحلیل جریانات سیاسی می کنند. تحلیل هایی، که در آن، […]

گروهکهای تجزیه طلب، تروریست و ضد بشر کومله و دمکرات پا را فراتر از سر گردنه بگیری و تعرض به حقوق مردم بیگناه مناطق مرزی گذاشته و خود را تبدیل به یک نظریه پرداز جهانی کرده اند و با تحصیلات، خواندن و نوشتن، اقدام به تحلیل جریانات سیاسی می کنند. تحلیل هایی، که در آن، همیشه خود را در راس جریانات قرار داده و خود را مدافعان حقوق بشر و مبارز در جهت آزادی و رهایی ملت ها عنوان کرده اند.
170439_320

به گزارش بولتن نیوز، این گروهک های تروریستی در تحلیل های خود، سایر احزاب و حکومت ها را از عاملان بدبختی بشریت می دانند و با تبلیغات گسترده و سرمایه گذاری های کلان، چهره سایر احزاب و دولتها را جنایت کار و خائن نشان می دهند .

یک نمونه از سیاه نمایی این گروهکهای تروریست و فاسد و ضد بشری، که خود جای بحث و گفتگو دارد، خبری است با عنوان “جمهوری اسلامی، پیام آور فقر، فحشا و اعتیاد برای جامعه‌ی کُرد ” که در سایتهای وابسته به تشکیلاتشان منتشر کرده اند.

آیا واقعاً این نوع اخبار منتشره در خصوص ایران صدق می کنند؟ آیا ایران اسلامی پیام آور فحشا و اعتیاد است؟ اما دلایل محکمی وجود دارد که این خبر را به کلی تکذیب می نماید، برای واضح تر شدن موضوع و اثبات وجود فقر و فحشا و اعتیاد در گروهکهای تروریست کومله، دمکرات، پژاک و … در زیر به چند ادله محکم و غیر قابل انکار اشاره می شود.

۱- سنین ۱۵الی ۱۸سال که بدترین شرایط سنی و اوج نیاز جنسی هر فرد نوجوان و جوانان است و باید در این محدوده سنی برخی مراقبت ها و ارتباط ها کنترل شود، ولی در گروهکهای تروریست و فاسد کومله، دمکرات، پژاک و…موضوع بر عکس است. روابط دختران و پسران نوجوان و یا حتی متاهل ها در مقر ها و اردوگاههای این گروهکها آن هم بدون هیچ گونه ممانعت و عدم پایبندی به موازین شرعی، خود نشان از ترویج فحشاء میان اعضای این گروهکها است.

۲- مخالفت با حجاب دختران و زنان و آزادی روابط دختران با پسرها و حتی ترویج نظریه عشق آزاد یعنی رابطه ناپایدار جنسی بین حتی متاهل ها و نفی عقاید اسلامی، نشان هایی از بی بندو باری و فحشاء در این گروهکهای کردی است.


۳- از مهم ترین راهکارهای کومله، دمکرات و پژاک برای فریب نوجوان و جوانان شعار آزادی جنسی در این گروهکها است و کثرت حضور جوانان و نوجوانان خود مصداق این گفته می باشد.

۴- با اهمیت جلوه دادن جایگاه زن و اعتبار دهی به مقام و منزلت زن بدون استثنا و یا شعار تساوی حقوق زن با مرد، زنان را به بردگان جنسی تبدیل می کنند! آنها دختران زیادی را از کانون خانواده جدا کرده سپس با عنوان محافظان سران این گروهکها انتخاب کرده، روابط نامشروعی را بر قرار می کنند .
۵- تعداد فرمانده هان دختردر این گروهکها بیشتر از فرمانده هان پسر است، تا با این عمل به راحتی بتوانند از دخترها سوء استفاده جنسی نمایند.

۶- خود کشی دختران جوان در این گروهکهای دست نشانده سرویس های جاسوسی غرب و آمریکا نشان از اوج بی بندوباری و فحشاء در این گروهک ها است، به نمونه اسامی دختران عضو این گروهک که به خاطر تجاوز جنسی در یکسال گذشته خودکشی کرده اند توجه کنید: مریم صادقی مشهور به یلدا (که احتمال کشته شدنش نیز می رفت)، دوله نودیده، شیرین آمود، رحیمه یاشا، سحر فیلیز، هدیه زنگین، سونگول سالمان، فاتما بایسال،امینه عثمان (کد آهین ) و … .

۷- اعترافات برخی از اعضاء جدا شده این گروهکها در خصوص بی بند وباری و فحشاء در اردوگاهها و مقر های این گروهکها.


۸- بهره کشی جنسی از زنان در گروهک های تروریستی، پدیده ای زاییده از ماهیت و روابط تشکیلاتی این گروه ها است. می توان گفت که بهره کشی جنسی از زنان، جزء لاینفک گروه های تروریستی ضد اجتماعی است که نیروهایشان را به زندگی مخفی، زیر زمینی و ضدخانوادگی ترغیب می کنند.

بطور مثال ازدواج در فرقه تروریستی پژاک ممنوع است اما داشتن روابط نامشروع مخفی،امری رایج.
پ.ک.ک و پژاک ادعا می کنند که اعضای آنان نباید ازدواج کنند و یکی از شعارهای اصلی این فرقه توجه خاص به حقوق زنان و احترام به آن است، اما در عمل چنین نیست.
عثمان اوجالان ۶۰ ساله، برادر رهبر پ.ک.ک دو بار ازدواج کرد آن هم با دو دختر جوان که یک سوم سنش (یکی ۲۱ ساله اهل منطقه قطور خوی و دیگری ۲۲ساله اهل آکره کردستان) سن داشتند.
البته بدون این که روال متداول جامعه را طی کند. سرکرده پژاک حاجی احمدی، نیز با یک دختر آلمانی ازدواج کرده است. او مقیم آلمان است و در جایی گرم و نرم ادعای مبارزه برای کرد را دارد در حالی که اعضای سیه روز و ساده هم حق ازدواج ندارند، از سوء تغذیه رنج می برند و حق بازگشت هم ندارند.
رحمان نجات،کریم احمدی مشهور به کریم قلاگاه، یونس مولودپور، مظفر پاک سرشت، سروه ناصری و… از جمله اعضای گروهک تروریستی کومله می باشند که بی وقفه در حال ترویج روابط نامشروع میان زنان و مردان متاهل هستند. البته خود این افراد نیز در زمره افراد فاسد این گروهکها بشمار می آیند.
مردم کرد همانند دیگر مردم مناطق کشور، زندگی اقتصادی سختی را می‌گذرانند، اما رحمان نجات از سران تروریست و فاسد کومله، بتازگی ۵/۲ کیلو طلا به زن جدید و مخفی اش داد و هزینه ازدواجش نیز ۵۲ هزار دلار بوده است.
حال خودتان قضاوت کنید آیا گروهکهای تروریست و تجزیه طلب کردی نظیر کومله، دمکرات، پژاک و… پیام آور فقر و فحشاء هستند یا ایران اسلامی؟
اما در خصوص اعتیاد نیاز به بحث نیست چرا که همه می دانند اصلی ترین منبع درآمد این گروهکها در کوهستانهای کردستان عراق قاچاق مواد مخدر می باشد و همچنین عکاس های زیادی از داخل این گروهک هامنتشر شده است که جوانان و نوجوانان در این گروهک به راحتی دخانیات استعمال می کند و بیشترین چیزی که در مقرات و اردوگاههای این گروهکها یافته می شود سیگار است یعنی بیشتر از نان شب می توان سیگار بدست آورد البته سران این گروهکها با این نوع سیاست وابستگی اعضاء را تضمین می کنند، به این دلیل که یک فرد معتاد هیچ اراده ای، نداشته و تابع دستورات سران می باشد و برای هر عملیات تروریستی فقط بله می گوید.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.