سرویس: ورزشی ۰۱:۱۶ - یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲

چه کسی علی کریمی و رویانیان را به جان هم انداخت؟ / شیطنت خبرگزاری ایسنا

خبرگزاری ایسنا نیز از منبع خبر خود چندان اطمینان ندارد که با یک حرکت غیر حرفه ای اقدام به حذف خبر غیرواقعی خود می کند و باعث شده است مدیرعامل یکی از بزرگترین باشگاههای کشور با یکی از اسطوره های فوتبال ایران را به جان هم بیاندازد. روز گذشته خبری مبنی بر اهانت رویانیان به […]

خبرگزاری ایسنا نیز از منبع خبر خود چندان اطمینان ندارد که با یک حرکت غیر حرفه ای اقدام به حذف خبر غیرواقعی خود می کند و باعث شده است مدیرعامل یکی از بزرگترین باشگاههای کشور با یکی از اسطوره های فوتبال ایران را به جان هم بیاندازد.

روز گذشته خبری مبنی بر اهانت رویانیان به علی کریمی مخابره شد که به سرعت در بین اهالی رسانه منتشر شد و بازتاب های گسترده ای را نیز در پی داشت.

خبرگزاری دانشجویان ایارن (ایسنا)  در حالی این خبر را به نقل از یک منبع آگاه در حاشیه افتتاح رستورانهای زنجیره ای پرسپولیس منتشر کرد؛ که با واکنش رویانیان روبرو شد.

به گزارش بولتن نیوز؛ پس از انتشار خبر، رویانیان در مصاحبه ای اعلام کرد :«من این حرف‌ها را نزده‌ام و مطمئن باشید در محکمه این قضیه را با جدیت پیگیری می‌کنم. مسئولان حقوقی باشگاه را موظف کردم که فردا صبح از سایتی که از قول من علیه علی کریمی صحبت‌هایی را منتشر کرده است شکایت کنند و مطمئن باشید تا دقیقه آخر این مسئله را پیگیری می‌کنم.»

واکنش قاطع رویانیان ما را برآن داشت تا بررسی بیشتری بر روی موضوع داشته باشیم که در این راستا به نکته جالبی دست یافتیم.

سایت خبری ورزش۳ این خبر را به نقل از خبرگزاری ایسنا در ساعت ۱۷:۴۸ روز جمعه ۱۰ خرداد ماه بر روی خروجی خود قرار داد، در حالیکه با جستجوی کلمه “کریمی” در خبرگزاری ایسنا هیچ خبری با این مضمون، تیتر و عنوان در خبرگزاری ایسنا موجود نمی باشد و به نظر می رسد ۲ خبر با عناوین “رویانیان در گفت و گو با ایسنا: دیگر درباره کریمی حرفی نمی‌زنم” و “خنده رویانیان در واکنش به در خواست هواداران برای بازگشت کریمی” جایگزین خبر جنجالی نقل شده از سوی ایسنا شده است.

170281_277

به نظر می رسد خبرگزاری ایسنا نیز از منبع خبر خود چندان اطمینان ندارد که با یک حرکت غیر حرفه ای اقدام به حذف خبر غیرواقعی خود می کند و باعث شده است مدیرعامل یکی از بزرگترین باشگاههای کشور با یکی از اسطوره های فوتبال ایران را به جان هم بیاندازد.

این اقدام خبرگزاری ایسنا بدور از شان خبرنگاری است و با توصیه های مقام معظم رهبری که چند ماه قبل در میان ورزشکاران و خبرنگاران ورزشی ایراد فرموده بودند شدیدا تناقض دارد.

امید است دبیرمحترم ورزشی خبرگزاری ایسنا از اشتباه صورت گرفته عذرخواهی کند و موجبات آشتی و رفع سوء تفاهم بوجود آمده میان علی کریمی و محمد رویانیان را فراهم آورد.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.