سرویس: اخبار شهرضا ۱۴:۳۳ - یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۲

مدیرعامل سینمای مقاومت کشور:

اهالی سینما انتظار تدبیر و امید را از دولت یازدهم دارند

همان طور که از اسم این دولت بر می‌آید، اهالی سینما انتظار تدبیر و امید را از دولت یازدهم دارند.

مهدی عظیمی در حاشیه ایجاد شهرک سینمایی شهید همت در گفت‌و‌گو با خبرنگار شهرضانیوز درباره انتظار اهالی سینما از دولت یازدهم اظهار کرد: همان طور که از اسم این دولت بر می‌آید، اهالی سینما انتظار تدبیر و امید را از دولت یازدهم دارند.

وی افزود: انتظاری داریم با تدبیری که می‌شود، به تمام دست‌اندرکاران سینمای کشور امید داده شود که شرایط بهتری از نگاه تولید، نمایش و هم از نظر محتوای در انتظارشان هست.

مدیرعامل سینمای مقاومت کشور گفت: به‌طور طبیعی برای رسیدن به چنین جایگاهی نیاز به کار جدی و مهمی داریم که باید به آن توجه کنند.

وی در پاسخ به این سئوال که مهم‌ترین درخواست اهالی سینما از رئیس جمهور چیست، گفت: به نظر من بیشترین انتظاری که اهالی سینما از رئیس جمهور دارند این است که به مشکلات معیشت اهالی سینما که مثل بخشی از مردم دچار آن هستند توجه ویژه‌ای شود.

عظیمی تصریح کرد: اگر به تولید و نمایش توجه شود، سینماگران ما امیدوار می شوند و به سمت کارهای بهتری روی می آورند.

مدیرعامل سینمای مقاومت کشور گفت: اهالی سینما از دولت تدبیر و امید انتظار دارند به مشکلات معیشتی آنها توجه بیشتری شده و انتظار سینماگران از رئیس جمهور، حل مشکلات معیشتی است.

وی با اشاره به عدم وجود شهرک سینمایی و تلویزیونی در نیمه جنوبی کشور گفت: نیاز ملی به چنین شهرک سینمایی در کشور احساس می شود.

عظیمی گفت: در هر مقطعی از تاریخ که نگاه کنیم استان اصفهان و شهرهای برجسته آن مثل شهرضا همیشه نقش اساسی و کلیدی داشته اند.

وی با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی گفت: اولین مجسمه پهلوی که در کشور پایین کشیده شد در شهرضا بود.

مدیرعامل سینمای مقاومت کشور گفت: وجود آستان مقدس امامزاده شاهرضا(ع)، قومیت ها، لهجه ها، فرهنگ های متفاوت شهری، روستایی و عشایری، پیشینه گرانقدر علمی، فرهنگی، تاریخی و مذهبی پیشرو بودن این شهرستان را اثبات می کند.

وی اضافه کرد: برخورداری از هنرمندان، اندیشمندان، فرهیختگان ملی، استانی و محلی و نیروهای جوان و مستعد و نمونه آن در دفاع مقدس شهیدهمت که یک افتخار ملی است، جایگاه شهرضا را نمایان می کند.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.