سرویس: اجتماعی ۱۲:۲۳ - شنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۰

خبر|۱۰۰ نفر در انتخابات شورای شهر شهرضا و منظریه ثبت نام کردند

شهرضانیوز-فرماندار و رئیس امور اجرایی انتخابات شهرستان شهرضا گفت : ۱۰۰نفر تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۲۶ اسفند ۹۹ در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهرهای شهرضا و منظریه ثبت‌نام و داوطلبی خود را اعلام نمودند.

به گزارش روز پنجشنبه شهرضانیوز ناصر اسدی اعلام کرد: از روز چهارشنبه بیستم اسفند تا پایان روز سه شنبه ۲۶اسفندماه ۱۳۹۹، یکصد نفر به عنوان کاندیدای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی دو شهر شهرضا و منظریه ثبت‌نام کردند.

وی با بیان اینکه تعداد کل ثبت نام در شهر شهرضا ۸۰ نفر و شهر منظریه ۲۰ نفر می باشد افزود: در شهرضا ۷۳ نفر مرد و ۷ نفر از بانوان و در شهر منظریه ۱۸ نفر مرد و ۲ نفر از بانوان ثبت نام نهایی شدند.

اسدی با اشاره به اینکه مهلت اولیه تعیین شده برای ثبت نام داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر تا ساعت ۱۸ روز سه شنبه ۲۶ اسفند ماه بود، اظهار داشت: با توجه به استقبال زیاد داوطلبان، این مهلت تا ساعت ۲۴ تمدید شد و در نهایت تعداد ۱۰۰نفر با تکمیل پرسشنامه ثبت نام و ارائه مدارک داوطلبی خود را در شورای اسلامی دوره ششم اعلام و ثبت نامشان نهایی شد تا ان شااله بر اساس زمانبندی انتخابات وارد فرآیند بررسی صلاحیت ها گردند.

شهرستان شهرضا طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ حدود ۱۶۳هزار نفر جمعیت دارد.

ثبت نام داوطلبان شوراهای اسلامی شهر انتخابات ۱۴۰۰ از بیستم اسفند جاری بطور رسمی آغاز شد.

نام‌نویسی از داوطلبان عضویت در انتخابات شوراهای اسلامی روستا هم در ماه فروردین انجام می‌شود.

انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با انتخابات ریاست جمهوری ۲۸ خرداد در سراسر کشور برگزار می‌شود.

منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.