سرویس: اجتماعی ۱۲:۱۹ - شنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۰

دادستان شهرضا:

خبر|هنجارشکنان چهارشنبه سوری تا پایان تعطیلات نوروز در بازداشت‌ می‌مانند

شهرضانیوز _ دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهرضا گفت: افرادی که در شب چهارشنبه سوری باعث ایجاد اخلال در نظم و امنیت عمومی شوند برابر مقررات تا پایان تعطیلات نوروزی در بازداشت خواهند بود و وسایل نقلیه آنان نیز به پارکینگ منتقل می شوند.

به گزارش شهرضانیوز،امیرحسین رزاززاده در گفت و گو با پایگاه خبری شهرضا زیبا گفت: یک سری تدابیر حفاظتی و ترافیکی برای محله ها پر رفت و آمد شهرضا صورت گرفته است.

وی با بیان این که در خصوص افرادی که فعالیت در توزیع مواد محترقه غیر مجاز دارند دستور لازم صادر شده گفت: اگر مواد محترقه به صورت غیر مجاز توسط کسبه ای توزیع بشود و در اختیار مردم قرار بگیرد قطعا واحد صنفی تا پایان تعطیلات نوروز پلمب خواهد شد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهرضا گفت: اگر شخصی رعایت نکند و به بهانه چهارشنبه سوری اقدام به اخلال در نظم شهر بکند چه از طریق سر و صدای نا بهنجار یا حریق عمدی که خطر زا باشد، به عنوان اخلال در نظم عمومی شناخته شده و برخورد قانونی قطعا صورت می گیرد.

رزاز زاده مردم مراقب رفتار خود و جوانان خود باشند که شب عیدی به واسطه رفتارهای غیر قانونی که انجام می دهند در پشت بندهای زندان قرار نگیرند.

وی تصریح کرد: اگر کسی در سطح شهرضا به واسطه این مراسم اخلال در نظم ایجاد کند و آسایش مردم را بهم بریزد تحت همین عناوین بازداشت خواهد شد و تا پایان تعطیلات نوروز در زندان خواهد ماند.

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.