سرویس: دسته‌بندی نشده ۱۳:۲۱ - جمعه ۰۶ فروردین ۱۴۰۰

رئیس اداره هواشناسی شهرضا:

خبر|سرعت وزش باد در شهرضا به ۹۰ کیلومتر برساعت رسید

شهرضانیوز _ رئیس اداره هواشناسی شهرضا گفت: وزش باد شدید در شهرستان شهرضا با سرعت ۹۰ کیلومتر در ساعت طی شبانه روز گذشته ثبت شده است.

به گزارش شهرضانیوز،ستار سبزعلی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری شهرضازیبا، با اشاره به وزش شدید باد در شهرضا اظهار داشت: از روز گذشته سیستمی ناپایدار وارد استان اصفهان شد که به علت نبود رطوبت کافی انرژی خود را به شکل وزش باد شدید نشان داد.

وی افزود: از امشب تا جمعه مقداری سرعت وزش باد کمتر می‌شود اما قطع نمی‌شود و از روز شنبه مجدداً وزش باد شدید را دوباره تجربه خواهیم کرد.

وزش باد از روز یکشنبه متوقف می‌شود

رئیس اداره هواشناسی شهرضا با توجه به خروج سامانه ناپایدار، از استان از هفته آینده تصریح کرد: وزش باد از روز یکشنبه متوقف می‌شود و شاهد کاهش دما در شهرستان هستیم.

وی با هشدار به شهروندان در زمینه وزش باد عنوان کرد: شکسته شدن درختان آسیب‌پذیر، احتمال خسارت به پوشش گلخانه‌ها و سقوط سازه‌های موقت فاقد استحکام طی وزش باد پیش بینی می‌شود و لازم است تا شهروندان تدابیر لازم در این زمینه به کار بگیرند.

سبزعلی با توجه به مسافرت‌های نوروزی، بیان کرد: افراد باید از ترددهای غیر ضروری هنگام وزش باد خودداری کنند و همچنین پلیس راه باید آمادگی کامل را در زمینه راهنمایی به مسافران نوروزی داشته باشد.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.