سرویس: سیاسی ۱۲:۰۰ - جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲

باقری‌لنکرانی: مردم تنها بر مبنای گفتمان‌ها بهترین را انتخاب کنند

کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری ‌‌انتخابات آینده را چند قطبی دانست و گفت: مردم تنها بر مبنای گفتمان‌ها می‌توانند بهترین را انتخاب کنند.  به گزارش خبرگزاری فارس، کامران باقری لنکرانی امروز در حاشیه یک کنگره علمی بهداشتی در دانشگاه علوم پزشکی این شهر در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: به هر حال آنچه مهم است […]

87982145کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری ‌‌انتخابات آینده را چند قطبی دانست و گفت: مردم تنها بر مبنای گفتمان‌ها می‌توانند بهترین را انتخاب کنند.

 به گزارش خبرگزاری فارس، کامران باقری لنکرانی امروز در حاشیه یک کنگره علمی بهداشتی در دانشگاه علوم پزشکی این شهر در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: به هر حال آنچه مهم است این بوده که باید انتخاباتی پرشور داشته باشیم.
این وزیر اسبق کابینه دولت نهم ابراز کرد: برخی صحبت‌هایی که امروز می‌شنویم با واقعیت‌های جامعه متفاوت است که باید مراقبت کنیم و واقعیت‌ها را به خورد جامعه بدهیم.
وی حضور سلائق مختلف در چارچوب نظام جمهوری اسلامی را کمک بزرگی به برگزاری پرشور انتخابات دانست و گفت: افرادی که در این صحنه حاضر می‌شوند باید مراقبت کنند و اصل را بر دعوت گفتمانی قرار دهند نه دعوت به خود.
باقری لنکرانی دعوت به خود توسط کاندیداها را کاری پسندیده ندانست و گفت: باید افراد نمایندگی گفتمان را داشته باشند و لازم است که با نگاه گفتمانی پا به عرصه بگذارند نه نگاه شخصی و حزبی.
وی افزود: اگر این اتفاق بیفتد انتخاباتی با نتیجه معنادار حاصل می‌شود.
باقری لنکرانی آفت کشور را حزب‌گرایی دانست و گفت: اصولگرایی حزبی و اصولگرایی فردی هم از این قاعده مستثنی نیست و نمی‌تواند برای اداره کشور مفید باشد.
وی نگاه روبه جلو را لازمه توسعه دانست و گفت: هرکسی در صحنه مدیریت کشور حاضر شود باید نگاه رو به جلو داشته باشد و ماندن در گذشته یعنی از دست دادن فرصت‌ها در آینده.
باقری لنکرانی انتخابات آینده را چند قطبی دانست و خاطرنشان کرد: مردم تنها بر مبنای گفتمان‌ها می‌توانند بهترین را انتخاب کنند.
وی در پاسخ به شایعه امکان ردصلاحیت خود گفت: فکر می‌کنم برخی از رفتارهای موجود در سطح بعضی از پایگاه‌های اطلاع‌رسانی رفتار قانونی و اخلاقی نیست.
باقری لنکرانی تصریح کرد: باید مراقبت کنیم که اظهارنظرها و خبررسانی‌ها منطبق با قانون باشد که از بدترین چیزها اشاعه شائبه در جامعه است.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.