سرویس: اجتماعی ۱۹:۱۲ - دوشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۹

در ایام فاطمیه امسال:

خبر | طرح جلسات روضه های خانگی در شهرضا اجرا شد

شهرضانیوز _ رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهرضا گفت: طرح جلسات روضه های خانگی در ایام فاطمیه و با رعایت پروتکل های بهداشتی و تنها با حضور مبلغ در بین افراد خانواده برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری شهرضانیوز، حجت الاسلام و المسلمین محمدحسن رهائی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهرضا در گفتگویی گفت: در راستای احیای امر اهل بیت (ع) و گسترش فرهنگ و آداب اسلامی در جامعه و هم چنین توجه و اهتمام خانواده ها و با توجه به شیوع بیماری کرونا که در برخی ایام مانع از برگزاری مراسم به صورت عمومی می شد، طرح جلسات روضه های خانگی در ایام فاطمیه با رعایت پروتکل های بهداشتی و تنها با حضور مبلغ در بین افراد خانواده برگزار گردید.
وی افزود: در این طرح از ابتدای فاطمیه اول تا فاطمیه دوم به همت طلاب حوزه علمیه شهرستان شهرضا و به سرپرستی حجت الاسلام محمدباقر گلابگیر و با همکاری و پشتیبانی امام جمعه محترم و اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان، بیش از ۱۳۰ جلسه روضه خانگی اجرا گردید.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بیان کرد: در ایام فاطمیه دوم با هماهنگی به عمل آمده با بخشداری شهرستان، همکاری دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی شهرضا تعداد ۱۰ نفر مبلغ به شهرک ها و روستاهای شهرستان اعزام گردیدند که مجموعا بیش از ۴۴ جلسه روضه و عزاداری در این ایام برگزار شد.
رهایی از برپایی بیش از ۶۰ جلسه روضه ایام فاطمیه در شهرضا خبرداد و تصریح کرد: جلسات محفلی و هیئات جوان شهر نیز در این ایام به برگزاری مراسم سخنرانی و عزاداری در مساجد و حسینیه ها و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی اقدام نمودند که بیش از ۶۰ جلسه روضه در ایام فاطمیه در شهرضا برپا شد.

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.