سرویس: اجتماعی ۰۷:۵۲ - دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹

خبر|آیین افتتاح پروژه های شهرداری شهرضا با حضور استاندار

شهرضانیوز- ۱۱ پروژه شهرداری شهرضا با اعتباری بالغ بر ۴۸۰ میلیارد ریال با حضور استاندار به بهره برداری رسید.

به گزارش شهرضانیوز به نقل از پایگاه خبری شهرضازیبا، دکتر حبیب قاسمی روز یکشنبه در آئین افتتاح پروژه های شهرداری گفت: با وجود شرایط سخت ناشی از تحریم های اقتصادی در کشور توانستیم پنج دستگاه اتوبوس شهری با مبلغ ۱۹ میلیارد ریال با هدف بهبودی حمل و نقل، سیما و منظر شهری با استفاده از وسیله نقلیه عمومی متناسب با شأن شهروندان بازسازی کنیم که در سال جاری این تعداد دستگاه به ۴۳ اتوبوس بازسازی شده می‌رسد.

وی همچنین از بهره برداری فرعی ۲۴ بلوار جانبازان به طول ۲هزار ۲۰۰متر جدول گذاری، ۹۰۰ متر کانیوو و ۱۲ هزارمترمربع آسفالت و پروژه آسفالت ها و بهسازی معابر سطح شهر طی فعالیت نه ماه اخیر شهرداری شهرضا با هزینه ی ۲۴۶میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال و مساحت بالغ بر ۴۱۲ هزار و ۲۵۰ مترمربع خبرداد.

شهردار شهرضا تصریح کرد: ساختمان حفاظت و امنیت در مجاورت پارک ملت جهت استقرار کلانتری ۱۲ با ارزشی بالغ بر ۲۰میلیارد ریال و مساحت عرصه ۶۱۰ مترمربع و مساحت اعیانی ۲۶۰ مترمربع افتتاح شد.

دکتر قاسمی با اشاره به اختصاص دودستگاه اتوبوس به عنوان اولین کتابخانه سیار در استان اصفهان تصریح کرد: از دو دستگاه اتوبوس کتابخانه و سینمای سیار با هزینه ی بالغ بر ۱میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در مناطق حاشیه ای شهر افتتاح و بهره‌برداری شد.

وی افزود: ۵ دستگاه خودروی حمل زباله نیز  با هزینه ۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال تعمیر و به ادوات شهرداری افزوده شده است.

شهردار شهرضا باتوجه به اجرای پروژه ای در جهت مدیریت ترافیک شهر بیان کرد: اجرای پروژه فیبرنوری و اتصال ۳۲ دوربین برای پایش تصویری شهر با مشارکت ۵۰ درصدی شرکت ملی مخابرات که ۳۲میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافت.

قاسمی گفت: پروژه شبکه گذاری گاز مجتمع صنایع کارگاهی امیرکبیر با  اعتبار بالغ بر ۳۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال به صورت مشارکت ۵۰ درصدی با شرکت ملی گاز استان به طول ۲۷ کیلومتر آغاز شد.

وی از کلنگ‌زنی عملیات بستر سازی آرامستان جدید با اعتبار ۵ میلیارد ریال خبرداد و افزود: این آرامستان به مساحت ۵۰ هکتار در دامنه کوههای شرقی شهرضا با ورودی از میدان کوزه قرار دارد که برای تکمیل و خیابان کشی آن ۲۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

شهردار شهرضا گفت: کلنگ زنی پروژه احداث سامانه تصفیه پساب فاضلاب شهری با هدف تزریق ۴۰ لیتر آب در ثانیه به چرخه آب فضای سبز با هزینه‌ای بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال که در قرارداد اولیه این طرح برای خرید دستگاه ها، محوطه سازی و اجرای فضای سبز به ارزش ۹۹ میلیارد ریال با پیمانکار منعقد شد.

دکتر قاسمی در پایان اظهار کرد: پروژه نصب دکل پرچم ۴۰متری در ورودی شهر و اهتزاز پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران با هزینه ۱میلیارد و ۲۰۰میلیون ریال که از لحاظ معنوی بسیار ارزش دارد نصب شد.

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.