سرویس: اجتماعی ۲۳:۵۱ - شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۹

همزمان با ایام شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی برگزار شد:

خبر| نمایشگاه عکس “سرباز ولایت”

نمایشگاه مجازی “سرباز ولایت” همزمان با اولین سالگرد شهادت سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی در سایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا و خبرگزاریهای شهرضای زیبا و شهرضا نیوز برپا گردید

به گزارش


شهرضا نیوز به نقل از  روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا، نمایشگاه مجازی “سرباز ولایت” همزمان با اولین سالگرد شهادت سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی در سایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا و خبرگزاریهای شهرضای زیبا و شهرضا نیوز برپا گردید.

سعید طبیبیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا در مورد این نمایشگاه گفت: ، امروز شهید سلیمانی را خیلی از مردم جهان می‌شناسند و از او باید به عنوان شخصی که توانست در برابر زیاده‌خواهی داعش بایستد، در قالب‌های مختلف هنری یاد کنیم. طبیبیان با تاکید بر پرداختن به مقام والای شهدا در قالبهای هنری، درباره پرداختن به شخصیتی همچون شهید سلیمانی گفت: این شهید بزرگوار مدافع زندگی انسان‌ها بود و به همین دلیل قهرمان تلقی می‌شود و پرداختن به قهرمان‌ها وظیفه ما است. رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا افزود: سردار حاج قاسم سلیمانی، با ثبات قدم، اخلاص و مجاهدت توانست از خواصّ تاریخ ساز نسل اوّل انقلاب باشد که در آستانه گام دوّم نقش آفرینی کند و با شناخت صحیح تحوّل و تکامل تاریخی انقلاب در آستانه چهل سالگی آن، آنچه بعنوان غرض بیانیه گام دوّم انقلاب مطرح گردیده است را در عمل دنبال کند. ایشان با تقویت جبهه مقاومت به خصوص در جریان قریب به یک دهه مبارزه با داعش؛ اوّلاً در انتقال الگو و ارزش های انقلاب اسلامی به جهان اسلام که لازمه جدّی ورود به مرحله الگوسازی انقلاب اسلامی در جهان اسلام است، نقش جدّی ایفا نمود. ثانیاً با تربیت نسل دوّم انقلاب در میدان عملی جهاد و مبارزه و شکل دهی جریان مدافعان حرم، وظیفه انتقال آرمان های انقلاب از نسل اوّل انقلاب به نسل دوّم را به عهده گرفت و این تربیت نسل را نه تنها در میان مردم ایران بلکه در جوانان امّت اسلامی و جبهه مقاومت تربیت کرد. نسل دوّمی که مخاطب بیانیه گام دوّم انقلاب هستند.

وی گفت: سردار سلیمانی در جریان جهاد علیه داعش توانمندی خود را در یکی از حیاتی ترین عرصه های مبارزه انقلاب نشان دادند و با تقدیم جان خود، شهید حججی ها را بعنوان اسوه ها و اسطوره های نسل دوّم انقلاب همانند همّت ها و باکری های نسل اوّل انقلاب ارائه کردند. تا به این وسیله در انتقال ارزش ها و آرمان ها و روح حقیقی انقلاب به نسل دوّم در این نقطه عطف تاریخی نقش بی بدیل و مثال زدنی ایفا نمایند.

نمایشگاه مجازی عکس با عنوان “سرباز ولایت” همزمان با ایام شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در سایت خبری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا برپا گردیده و همزمان در خبرگزاریهای شهرضا نیوز و شهرضای زیبا در معرض دید عموم قرار دارد.

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.