سرویس: اجتماعی ۰۸:۴۷ - دوشنبه ۰۱ دی ۱۳۹۹

خبر| ۳۰۰ بسته میوه مخصوص شب یلدا بین نیازمندان توزیع شد

شهرضانیوز- در آستانه شب یلدا و همزمان با سالروز ولادت حضرت زینب(س)، کمک‌های مومنانه مردم خیراندیش شهرضا در قالب بسته‌های میوه با عنوان یلدای مهربانی در بین خانواده های نیازمند توزیع شد.

مجتبی اباذری فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی شهید فهمیده با اعلام این خبر گفت: شرایط اقتصادی این روزهای کشور سبب شده برخی از افراد نتوانند برای خانواده در این شب یلدا میوه تهیه کنند که در طرح یلدای مهربانی، با کمک خیرین تعداد ۳۰۰ بسته میوه شب یلدا جمعا به ارزش ۶۵ میلیون ریال تهیه و پس از بسته بندی، در بین دانش آموزان نیازمند مدارس روستایی و حاشیه ای شهرضا توزیع گردید تا در شب یلدا شادی مهمان سفره خانواده های نیازمند باشد.

وی افزود: این بسته ها شامل پرتغال، سیب، انار، مقداری آجیل و تنقلات و پیام های فرهنگی می باشد و با این اقدام ضمن بهره‌مندی از ثواب کار خیر، شادی و لبخند را به خانواده‌هایی هدیه می‌کنیم که توان خرید کمترین را هم ندارند.

اباذری در پایان گفت: در جمع آوری کمک های مردمی و بسته بندی آنها، «محفل قرآنی رهپویان نور» زیر نظر سازمان تبلیغات اسلامی نیز با حوزه شهید فهمیده همکاری داشتند و سعی بر این است که در مناسبت های مختلف از خانواده های نیازمند حمایت های مادی صورت گیرد.

 

خبرنگار: مهدی نوروزی

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.