سرویس: اخبار شهرضا ۱۸:۱۱ - دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹

خبر| جریمه‌هایی که ۸۰ درصد آن مربوط به دورهمی‌ها است

شهرضا نیوز-فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا گفت: تاکنون بیش از ۵۰۰ خودرو به علت منع تردد از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح اعمال قانون شده‌اند که ۸۰ درصد آن مربوط به دورهمی‌های خانوادگی در محدوده باغ‌های شهرضا بوده است.

به گزارش شهرضا نیوز؛

صادق کاظمزاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرضا با اشاره به اجرای محدودیت‌های دو هفته‌ای در شهرضا اظهار داشت: با توجه به مصوبات ستادی ملی کرونا و وضعیت قرمز شهرضا منع تردد خودروهای با پلاک غیربومی به غیر از خودروهای امدادی و خدماتی در سطح شهر اعمال شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا با اشاره به تعطیلی کسبه گروه ۲، ۳ و ۴ در شهرضا به مدت ۱۵ روز افزود: از یک هفته گذشته ورودی‌های شهرضا در دو نقطه پلیس راه اصفهان شیراز و ایست و بازرسی شهید امامی کنترل می‌شود.

وی با اشاره به منع تردد از ساعت ۹ شب تا ۴ صبح در شهرضا گفت: این طرح از روز پنجشنبه ۶ آذر ماه در شهرضا اجرا شد و تاکنون بیش از ۵۰۰ خودرو بعد از ساعت ۲۱ اعمال قانون شده‌اند که ۸۰ درصد آن مربوط به دورهمی‌های خانوادگی در محدوده باغ‌های شهرضا بوده است.

کاظمزاد با بیان اینکه نیروی انتظامی پر قدرت در راستای کاهش کرونا با افراد متخلف برخورد می‌کند، عنوان کرد: در این مدت تعطیلی مردم نباید دورهمی‌های غیرضروری در خانه و باغات برگزار کنند، در این راستا کنترل ورودی باغات شهرضا تشدید و متخلفان جریمه می‌شوند.

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا با اشاره به اینکه تردد خودروهای غیربومی در شهرضا مشمول یک میلیون جریمه و تردد خودورها بعد از ساعت ۲۱ مشمول ۲۰۰ هزار تومان جریمه می‌شود، خاطرنشان کرد: دوربین‌های کنترل سرعت نیز در محورهای شهرضا به اصفهان و شهرضا به سمیرم اعمال قانون می‌کنند و برای خودروهای غیربومی فاقد مجوز جریمه یک میلیون تومانی صادر می‌شود.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.