سرویس: اخبار شهرضا ۱۸:۰۶ - دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹

خواندنی| مسئولین با راهکارهای مناسب و اتکا به نیروهای مستعد جوان و امکانات وسیع داخلی، جلوی این وضع نابسامان را بگیرند

شهرضا نیوز-مساله مهم این است که گرانی های لجام گسیخته متوقف نشده و این صعود تلخ همچنان ادامه دارد و مجلسیان محترم نیز جز انتقاد، چندان که لازم است برخورد شایان ذکری ننموده اند

بسم الله الرحمن الرحیم
خدای را سپاس که توفیق خدمتی را نصیبمان فرمود که همچون بنیانگذار کبیر انقلاب و رهبر فرزانه ایران زمین، به آن ببالیم و جز آن، از قادر متعال طلب ننماییم. سپاس، هر آنکه این راه را برگزید و کمر همت بست بر خدمت این مردم، که غیر آن جفا هست و بر آشنا خطا.
در این ایام، متاسفانه مردم شاهد گرانی افسار گسیخته اجناس مختلفی بوده‌اند که درست بر خلاف وعده های مسئولین دولتی، قامتی نو بر افراشته است. دیگر اجاره مسکن، خرید جهیزیه و مایحتاج زندگی جز با وام های سنگین ممکن نیست.
مسئولانی که با وعدۀ حل مشکلات بر سر کار آمده اند، نه تنها اظهار شرمندگی نمی کنند، بلکه غالباً با پرداختن به مسائل حاشیه ای عملاً خود را از زیربار مسئولیت سنگین گرانی سرسام آور، کنار می‌کشند. ایشان چگونه می توانند در برابر خون هزاران شهید که فدایی این نظام و مردم بوده اند، پاسخگو باشند که به فرمایش آن پیر فرزانه می بایست هراسان بود از روزی که نقاب از چهرهاشان کنار رود و مردم هویت واقعی ایشان را بشناسند و در پی کیفرشان برآیند.
مساله مهم این است که گرانی های لجام گسیخته متوقف نشده و این صعود تلخ همچنان ادامه دارد و مجلسیان محترم نیز جز انتقاد، چندان که لازم است برخورد شایان ذکری ننموده اند.
در این میان، برخی سودجویان نیز از این وضع نابسامان سوء استفاده کرده و سبب از دست رفتن اعتماد مردم به قول و عمل دلسوزان و خدمتگزاران خود گشته اند و براستی چه کسی می بایست ضرر بی‌ اعتمادی مردم و تصمیمات نابهنگام مسئولین که بر خلاف سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی است را بپردازد؟
به یقین، این مشکل تنها با اعتراض و انتقاد حل نشده و می بایست با هویدا ساختن عوامل گرانی و با توجه به محدودیت های موجود همچون تحریم های ظالمانه که قسمت اندکی از این سهم را دارا می باشد، با ارائه راهکارهای مناسب و اتکا به نیروهای مستعد جوان و امکانات وسیع داخلی، جلوی این وضع نابسامان را بگیرند و تا سر حد ممکن در حل این مسأله اجتماعی که ممکن است منشأ سوء استفاده دشمنان و ضد انقلاب گردد، بیندیشند و به جای سخن، بر عمل بیفزایند.
مردم فهیم این مرزوبوم، نقشه خائنین به نظام و انقلاب را رصد می کنند و اگر صبوری را پیشه خود نموده اند تنها بخاطر آرامش کشور و حفظ نظام و توصیه‌های رهبر فرزانه انقلاب است وگرنه، بی کفایتی و وادادگی برخی از دولتمردان طاقتشان را طاق کرده و صبرشان را لبریز و به یک اشاره رهبری معظم آماده اند تا طومار وطن فروشان بی کفایت را در هم بپیچند.
والسلام علی من اتبع الهدی.

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.