سرویس: اخبار شهرضا ۱۵:۳۷ - سه شنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۹

خبر| پیام تبریک ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا به مناسبت هفته بسیج

شهرضا نیوز-سعید طبیبیان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا در پیامی پنجم آذر، سالروز تشکیل بسیج را به هنرمندان بسیجی تبریک گفت.

به گزارش شهرضانیوز به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا متن این پیام بدین شرح است:

پنجم آذر، یادآور تشکیل مردمی ترین نهاد ارزشمند در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که با افکار و اندیشه های والای معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) شکل گرفت و این شجره طیبه امروز درخت تناوری است که تا کنون توانسته با بهره گیری از نیروهای متعهد در صحنه های مختلف از ۸ سال دفاع مقدس تا عرصه عمران و سازندگی ایران اسلامی و مقابله با هجمه های شوم دشمنان نقش بسیار مهم و اساسی ایفا نماید.

هفته بسیج فرصتی است تا یادگاران ۸ سال دفاع مقدس، فرهنگ بسیجی را به نسل جوان کشور منتقل نمایند.

فرهنگ و هنر در جامعه از ارزش هایی  که مردم آن جامعه به آن اعتقا دارند؛ تشکیل شده و هنرمندان با استفاده از وسیله ها و ابزار فرهنگ و هنر در اختیار، می توانند به زبان هنر نقاشی، عکاسی، موسیقی، تئاتر، فیلم، خوشنویسی جسمه سازی و… ارزش ها و اعتقادات خود را نشان دهند.

بسیجیان هنرمند این قابلیت را در زمان جنگ به روشنی به تمام مردم جهان نشان دادند و با استفاده از قابلیت های خود چه در زمان جنگ و چه بعد از آن تاکنون، در حوزه های مختلف فرهنگی و هنری گام های موثری برداشته اند.

اینجانب هفته بسیج را به ملت هنرمند و هنردوست ایران به ویژه جامعه فرهنگ و هنر شهرستان شهرضا و هنرمندان بسیجی که حقیقتا در دوران دفاع مقدس همواره بسیجی وار با شایستگی هرچه تمام تر مرزداری و مرزبانی کرده اند را تبریک عرض مینمایم و از درگاه خداوند قادر و متعال برای همگان آرزوی سلامتی، توفیق و سربلندی مسئلت می نمایم.

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.