سرویس: اجتماعی ۱۴:۲۰ - دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹

خبر| پیام تبریک امام جمعه شهرضا به مناسبت هفته بسیج

شهرضانیوز- پیام تبریک حجت الاسلام و المسلمین صالح امام جمعه شهرضا به مناسبت هفته بسیج منتشر شد

به گزارش شهرضانیوز متن پیام به شرح زیر است:

باسمه تعالی

بسیج لشکر مخلص خداست. (امام خمینی رضوان الله علیه)

این جمله ماندگار بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی ایران بسیار زیبا جایگاه و اهمیت بسیج را به تصویر کشانده است و هفته بسیج یادآور ایثار و فداکاری فرزندان رشید ایران اسلامی است که در طول عمر با عزت این نهاد مردمی و انقلابی، همواره در قامت تعهد، اخلاص، ایمان و تخصص ایفای نقش نموده است.

بسیج در هر زمانی در صحنه بوده و در دوران مختلف تاریخ پرفروغ جمهوری اسلامی، همواره مایه عزت و اقتدار کشور و ملت عزیز ایران بوده و در مواقع حساس توانسته است مظهر اتحاد و انسجام ملی باشد.

بسیج بانگ بلند بیداری و بلای جان استکبار و برج استوار دیده بانی است.

بسیج همراه با مردم و مایه مباهات و افتخار نظام است که در هنگامه های سخت مانند ۸ سال دفاع مقدس، با قدرت از ایران اسلامی دفاع کرده و لحظه های فراموش نشدنی را در تاریخ افتخارآمیز این ملت ثبت نموده و امروز هم در عرصه های دیگر فرهنگی، اقتصادی و سازندگی برای آبادانی این کشور در حال جهاد و تلاش است.

 بسیار واضح و روشن است که نقش ارزشمند بسیج در کنار دیگر نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی مجموعه دستگاه های خدمتگذار در موضوعات مختلف مانند محرومیت زدائی، عمران و آبادی، کنگره عظیم اربعین، کمک و مساعدت به مردم در بلایای طبیعی چون سیل، زلزله و امروز اهتمام جدی در مبارزه با کرونا، حقیقتاً کم نظیر و بی بدیل و شایسته تقدیر و سپاس است.

هفته بسیج بر همه بسیجیان مخصوصاً بزرگ بسیجی انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای و فرماندهان رشید و دلاور و اعضای شریف و بزرگوار مبارک باد.

سید نعمت الله صالح

 امام جمعه شهرضا

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.