سرویس: اجتماعی ۲۱:۲۸ - سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹

خبر| کتاب جایگاه ویژه ای در افزایش بینش و گسترش دانش در بین انسان ها دارد

شهرضا نیوز-ناصر اسدی گفت:کارهای خوبی در حوزه کتاب و کتابخوانی در فضای مجازی در حال انجام است که با توجه به شرایط امروز کشور باید با جدیت بیشتری پیگیری شود.

به گزارش شهرضا نیوز در گفت و گو با روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شهرضا؛ همزمان با بیست و هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران و ایام بزرگداشت کتاب، کتابخوانی وکتابدار، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شهرضا به همراه جمعی از کتابداران با حضور در دفتر فرماندار با وی دیدار کردند.

ناصر اسدی در این دیدار کتاب را بوستان دانشمندان دانست و اظهار داشت :کتاب جایگاه ویژه ای در افزایش بینش و گسترش دانش در بین انسان ها دارد و کتابداران می توانند در علاقه مند کردن انسانها به کتابخوانی نقش بسزایی داشته باشند.

وی افزود: کارهای خوبی در حوزه کتاب و کتابخوانی در فضای مجازی در حال انجام است که با توجه به شرایط امروز کشور باید با جدیت بیشتری پیگیری شود.

فرماندار شهرضا ضمن اشاره به بازدید هفته گذشته از کتابخانه های در حال احداث بر لزوم آماده سازی و افتتاح این کتابخانه ها در سال جاری تاکید کرد و برای راه اندازی کتابخانه سیار در سطح شهرستان قول مساعدت و همکاری دادند.

وی ضمن تشکر از رئیس اداره، کتابداران و مسئولان کتابخانه های عمومی گفت: توصیه من به کتابداران این است که کتابهای خوب و ارزشمند تهیه کنید و در کتابخانه های عمومی به مردم معرفی و در اختیار آنها قرار دهید. برای نمونه یکی از بهترین کتابها، کتابهای علامه طباطبایی است.

فاطمه پورخاقان، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شهرضا نیز در ابتدای این دیدار ضمن قدردانی از رهنمودها و حمایت‌های فرماندار شهرضا در حوزه کتابخانه های عمومی، گزارشی از کتابخانه های عمومی شهرستان شهرضا ارائه کرد و اظهار داشت: در حال حاضر شهرضا با ۶ باب کتابخانه در حال خدمت رسانی به مردم شهرستان میباشد که در صورت اختصاص اعتبارات لازم ۲باب کتابخانه تا پایان سال به این مجموعه افزوده می شود.

 

ابوالفضل نباتی/

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.