سرویس: اجتماعی ۱۷:۵۱ - سه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۹

خبر| بیانیه بسیج دانشجویی شهرضا در پی اهانت به پیامبر اکرم(ص)

شهرضا نیوز- در پی اهانت به پیامبر اکرم(ص) توسط مکرون رئیس جمهور فرانسه بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شهرستان شهرضا بیانیه ای را منتشر کرد.

بسم الله القاسم الجبارین
وَ ذَکّرهُم بِأیّامِ اللّهِ إن فِی ذلِکَ لآیاتٍ لِکُلِ صَبّارٍ شَکورٍ
باسلام به قلب تابناک آخرین فرستاده الهی پیامبر اعظم (صل الله علیه و آله و سلم) مبشر مهر و رحمت و درود بر مهدی موعود (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و نائب بر حقش امام خامنه ای (مدظله العالی) درود بی پایان به روح ملکوتی امام راحل عظیم الشأن و سلام بر شهیدان راه حق و حقیقت.
بار دیگر ایادی استکبار و صهیونیسم در آستانه میلاد مولود جان‌ها اصل خلقت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) با هتاکی های بی شرمانه و گستاخانه نقاب از چهره منفور خود دریدند و زوال خویش را تسهیل کردند.
ما دانشجویان بسیجی و انقلابی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شهرستان شهرضا این اقدام سخیفانه را محکوم و انزجار خود را اعلام میداریم.
با کوله‌باری از افتخار گام هایمان را در سنگر علم و دانش و بصیرت محکم تر از همیشه بر می داریم و در میثاق با یاران شهیدمان و اطاعت از فرامین ولی فقیه کمر همت را برای نیل به قله های افتخار و پیروزی بر مستکبرین عالم می بندیم و به تسخیر لانه های جاسوسی ادامه خواهیم داد و اجازه نخواهیم داد گرگ صفتان داخلی به بهانه تعامل و مذاکره جمهوری اسلامی ایران را به قهقرای ذلت بکشانند ، تنها راه غلبه بر دشمنی دشمنان قسم خورده ، استمرار مسیر پر افتخار سلیمانی هاست مسیر مقاومت است و در این راه اسیر تحریف و تطهیر چهره پلید دشمنان نخواهیم شد و بر بیعت با امام سلیمانی پرور خود خواهیم بود.

بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شهرستان شهرضا.

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.