سرویس: اجتماعی ۱۳:۰۸ - دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹

امام جمعه شهرضا:

خبر| هیچ کار دیگری برای جوانان صورت نگرفته است

شهرضانیوز-اظهار تاسف امام جمعه شهرضا : تنها کاری که توانسته اند برای جوانان انجام دهند این است که پسوند “جوان” را کنار  اداره ورزش قرار دهند و بگویند اداره ورزش و جوانان

نعمت ا… صالح در گفت و گو با خبرنگار شهرضا نیوز با اظهار تاسف برای جوانان شهر گفت: تنها کاری که توانسته اند برای جوانان انجام دهند این است که پسوند “جوان” را کنار  اداره ورزش قرار دهند و بگویند اداره ورزش و جوانان . ما از مجلس شورای اسلامی توقع داریم که در موضوع و مسئله ی جوانان تفحص انجام دهند ببینند این بودجه ای که از وزارت ورزش و جوانان گرفته می شود چقدرش خرج جوانان می شود . این که فقط یک اسم جوانان کنار ورزش بگذارند که کافی نیست . هیچ کار دیگری برای جوانان صورت نگرفته است.

امام جمعه شهرضا نشاط جوانی را در جامعه کنونی کم دانست و گفت: این جوان ها و نوجوان هایی که شهید شدند با نشاط بودند  اما نشاط آنها از کجا بود؟ از قرآن و اعتقادات معنوی بود . تنها کاری که برای جوان ما در مقوله ی نشاط انجام دادند ساز و آواز است . پس اگر جوان ها با این ساز و آواز ها نشاط می گیرند پس چرا بیشترین افسردگی بین آنهاست ؟

رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر با انتقاد از عملکرد دولت و مسئولین ذی ربط خاطر نشان کرد: امروز مسئولین ما دولت مردان ما کاری که به نفع جوانان باشد انجام ندادند . همین دفاع مقدس بزرگ ترین درسی که به ما داد این بود که بزرگ ترین سرمایه یک ملت همین جوانان آن است.

نعمت ا.. صالح با نقد روند و سیستم  آموزش و پرورش گفت : یک جوان ما که اکنون ۱۲ سال در آموزش و پرورش جمهوری اسلامی درس می خواند وقتی به دانشگاه می رود نمی تواند از روی قرآن به طور صحیح بخواند .

وی در پایان افزود : ۸ سال این مردم با هم همدل بودند نه حزبی و نه جنایی و نه گروهی بود و فقط به یک چیز فکر می کردند و ان هم مبارزه با دشمن بود.

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.