سرویس: سیاسی ۱۰:۴۸ - چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹

نماینده مردم شهرضا در مجلس:

خبر| فروش نفت نداریم/ برای ما معیشت مردم مهم/ فضای مجازی باید مدریک شود

شهرضا نیوز- سمیه محمودی گفت: یکی از دغدغه های اصلی مجلس کنونی معیشت مردم است و با ایجاد برنامه های راهبردی سعی در رفع مشکلات اقتصادی کشور دارد.

سمیه محمودی در گفت و گو با خبرنگار شهرضا نیوز بحث اصلی مجلس را موضوعات مربوط به معیشت مردم دانست و گفت: آنچه در صحن علنی مجلس مورد برسی و مهم است بحث معیشت مردم است . فروش نفت ما اصلا خوب نیست .بسیاری از مشکلات سطح کشور به مدیریت خوب مدیران کشور بر میگردد اگر در زمان وجود پول مدیری عملکرد خوب داشته باشد ملاک مدیر خوب نیست بلکه مدیر خوب باید در زمانهای بحرانی خودش را نشان بدهد .

نماینده مردم شهرضا از مدیران خواست که شرایط بحرانی کنونی کشور را درک کنند و از اکنون مدیریت خوبشان را نشان بدهند.

وی یکی از موضوعات اساسی که در شرایط فعلی کشور مورد بررسی قرار گرفته موضوع فضای مجازی معرفی کرد و گفت : مسئله فضای مجازی کشور به گونه ای شده که هیچ کنترلی درون ان نیست و مسائل و مشکلاتی را دارد بوجود می اورد .

محمودی نرخ های غیر قانونی ارز های خارجی و سکه اصلی ترین مشکل دانست و گفت حتی بحث های نرخ ارز از همین فضای مجازی است. وقتی که ما رئیس کل بانک مرکزی را دعوت میکنیم و از آن سئوال می کنیم که چرا قیمت ارز افزایش پیدا میکند در جواب میگوید شبانه ما در فضای مجازی می بینیم نرخ ارز بالا رفته است .

نماینده مردم شهرضا در پایان بستن فضای مجازی را غلط دانست برای رهایی از مشکلات فضای مجازی ایجاد بستری برای مدیریت این فضا معرفی کرد .

خبرنگار: عباسعلی صدری

اتمام خبر/

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.