سرویس: اجتماعی ۱۰:۳۲ - چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹

سمیه محمودی:

خبر| سه قوه دست به دست هم بدهند/ صلحنامه بین امارات و بحرین و رژیم صهیونیستی مضحک است .

شهرضا نیوز- سمیه محمودی نماینده مردم شهرضا امور بین المللی جمهوری اسلامی را مهم خواند و بررسی آن را برای گرفتن تصمیم های درست لازم دانست

به گزارش شهرضا نیوز سمیه محمودی در جلسه شورای اداری با تشکر و قدردانی از اداره تبلیغات اسلامی شهرضا و مردم شریف شهرضا گفت: در ابتدا تشکر میکنم از تبلیغات اسلامی و هیئات مذهبی و مردم شریف شهرضا که در ایام محرم به بهترین نحو با رعایت اصول بهداشتی به عزاداری پرداختند . بنده خورسند هستم که شورای اداری شهرستان برگزار شد . هفته دفاع مقدس را گرامی می دارم . قدردانی می کنم از جانبازان  عزیزی که با جان فشانی ها ارایش را به ارمغان اوردند ان شا الله مابتوانیم راه شهدا را ادامه دهیم .

محمودی تکریم خانواده شهدا و ایثار گران را سرلوحه فعالیت های خود دانست و گفت: تمام مسئولین شهر تکریم خانواده شهدا و ایثارگران را سرلوحه کار خود قرار دهند و این حرکت قوت قلبی میشود برای این خانواده های عزیز .

نماینده مردم شهرضا هفته دفاع مقدس را هفته مهم خواند و گفت: هفته دفاع مقدس هفته بسیار مهم است چرا که چهلمین سالگرد دوران دفاع مقدس می باشد من به عنوان عضو فراکسیون دفاع و امنیت ملی هستم جلسه ای در این موضوع داشته ایم که قرار است که یک هفته به عنوان هفته دفاع مقدس نباشد بلکه ۴ هفته در استان ها مراسم مختلف برگزار شود .

عضو هیئت رئیسیه فراکسیون دفاع و امنیت ملی با اشاره به موضوعات سیاست خارجی ایران و مکانیزم ماشه گفت: مکانیزم ماشه یکی از بند های برجام می باشد . امریکا با اینکه از برجام خارج شده و حق و حقوقی هم ندارد اما فشار های بسیاری دارد وارد میکند . ممکن است از هفته اینده تحریم های شدید تری به ایران وارد شود .

محمودی همچنین صلحنامه بین امارات و بحرین و رژیم غاصب صهیونیستی را یک نمایش مضحک تبلیغاتی خواند و گفت این مسئله را نمیتوان یک صلحنامه بدانیم چراکه جنگی بین این دولت ها برقرار نبوده و این ها به صورت سری ارتباطات خودشان را داشته اند این یک ارتباط برای امور نظامی علیه جمهوری اسلامی ایران است .

نماینده مردم شهرضا مسائل بین المللی را مهم دانست و خاطر نشان کرد ما باید هم مسائل بین المللی را مهم بدانیم و هم مسائل داخلی را و متناسب با هردوی این موضوعات بهترین تصمیم را بگیریم . نباید بگزاریم در انتخابات پیش رو آن اتحاد و همدلی که در کشور وجود دارد کنار برود و موضوعات انتخابات ۱۴۰۰ را از موضوعات اصلی الان دور نکند. سه قوه باید دست به دست هم بدهند و برای خدمت به مردم کوشا باشند.

محمودی در پایان با اختیارات مجلس را در امور مختلف خواستار شد و گفت:آن اختیاراتی که مربوط به مجلس است در سران قوا مطرح می شود

 

اتمام خبر/

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.