سرویس: اجتماعی ۱۰:۱۳ - چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹

مسعود اکبری:

خبر| رشد عظمت انقلاب در بیشتر دشمن شدن دشمنان

شهرضا نیوز- این انقلاب فرعون هایی در بستر آرمیده را بیدار کرده است و جای مستضعفین گردیده است بسیاری از افراد هستند که با دستکم دانستن دستاورد های انقلاب دارند از پشت خنجر میزنند .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا در گفت و گو با خبرنگار شهرضا نیوز در جلسه ی تجلیل از بسیجیان برتر سال۹۸گفت: انچه که انقلاب اسلامی ایران را قدرت بخشیده است حضور مردم و بسیجیان در زمینه های مختلف اجتماع است .مطمناً اتفاقات نامبارک و تهدیدات بسیاری برای ایران عزیز ما می افتد اگر ما دست از انقلاب برداریم.

مسعود اکبری با اشاره به قیام حضرت اباعبدالله (س) و مسیر روشن عاشورا گفت: این انقلاب همان مسیر عاشورا را طی می کند .با سرعت هرچه تمام تر؛ چون مردمی پشتیبان این انقلاب هستند که حسینی هستند . مسیری که بسیجیان انتخاب کردند مسیر شهادت است . دستگاهی مثل دستگاه بسیج وجود ندارد که اینقدر خدمت به مردم کرده باشد . اگر مجموعه سپاه را ما نداشته باشیم بسیج راه خودش را شناخته و با سخن مقام معظم رهبری عمل میکند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر عظمت انقلاب را در بیشتر دشمن شدن دشمنان را نسبت و گفت: عظمت این انقلاب با دشمنی دشمن بهتر نشان داده میشود . این انقلاب فرعون هایی در بستر آرمیده را بیدار کرده است و جای مستضعفین گردیده است بسیاری از افراد هستند که با دستکم دانستن دستاورد های انقلاب دارند از پشت خنجر میزنند .

سرهنگ اکبری سه محور را برای نشان دادن دستاورد های یک نظام معرفی کرد و گفت:  برای اینکه دستاوردها و پیشرفت های یک نظام را نشان دهید ۳ محور را  باید جست و جو کنید اول اهداف، دوم امکانات و سوم موانع است که برای آن نظام توسط دشمنان بوجود امده است .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج در پایان رشد علمی را در نظام استبدادی صفر دانست و گفت: زمانی که یک مسابقه علمی در سطح جهان بود جوانهای ما به عشوه گری ها دچار شده بودند .

خبرنگار: عباسعلی صدری

اتمام خبر/

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.