سرویس: اجتماعی ۰۹:۵۷ - چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹

خبر| اکثر گرانی ها با برنامه ریزی دشمن جلو می رود/ منکرات شرعی تحت عنوان معروفات دارد به اجرا در می آید

شهرضا نیوز- متاسفانه افزایش ساعت به ساعت قیمت ها همه ی مردم را نگران کرده مراجع و بزرگان ما فریاد میکشند اما از دولت مردان و کسانی که باید توجه کنند بی توجه هستند

نعمت الله صالح  در گفت و گو با خبرنگار شهرضا نیوز گفت: چهار موضوع مهم که دشمنان انقلاب بر روی ان سرمایه گزاری میکنند را مهم دانست و گفت اول امنیت کشور عزیزمان مهم است دشمن درصد است که امنیت امروز را خدشه دار کند دوم معیشت است با فشار های اقتصادی قصد نابود کردن مردم ما را دارد . سوم عزت و اقتدار مارا نشانه گرفته است برنامه ی دشمن برای از بین بردن عرت و افتخار ما متروی کردن ما است. چهارم نابودی وحدت گروه ها و احزاب ماست .

امام جمعه شهرضا بزرگترین مشکل و نگرانی مردم جامعه ی ما را گرانی های ساعت به ساعت دانست و گفت:  متاسفانه افزایش ساعت به ساعت این قیمت ها همه ی مردم را نگران کرده مراجع و بزرگان ما فریاد میکشند اما از دولت مردان  و کسانی که باید توجه کنند بی توجه هستند . من از نمایندگان مجلس این  تقاضا را دارم که مردم به این مجلس امید دارند اکثر این گرانی ها با برنامه ریزی دشمن جلو می رود .

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر اخرین درخواست خود را از دستگاه قضایی و انتظامی و مردم شهرضا بیان کرد و گفت: آخرین درخواستی که دارم این است که نسبت به مبارزات و با منکرات و محرمات شرعی جدیت داشته باشند و بداند مردم از آنها پشتیبانی می کنند اجازه ندهند یک سری حرامهای شرعی در شهر به اجرا دربیاید. وقتی محرمات الهی علناً انجام می شود و هیچ کس عکس العملی نشان نمی دهد.

حجاب یکی از ضرورات جامعه ما می باشد که متاسفانه بی اهمیت شده است . منکرات دیگر هم انجام میشود و مردم و مسئولین هیچ عکس العملی نشان نمیدهند . در همین شهر بسیاری از منکرات شرعی تحت عنوان معروفت دارد به  اجرا در می آید . ورزشهای مختاط به اسم نشاط و سلامت برگزار میکنند .

اگر منکرات شرعی به راحتی انجام شوند و هیچکس برخوردی نکند  این موجب عذاب خداوند میشوند . همه ی ما نسبت به دوچرخه سواری دختران بی تفاوت شده ایم….

 

خبرنگار: عباسعلی صدری

اتمام خبر/

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.