سرویس: اجتماعی ۱۹:۵۴ - سه شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۹

خبر| دولت موقت در دوران جنگ تحمیلی ایران را از درون تضعیف کرد

شهرضا نیوز- ما وظیفه داریم، مسئولین وظیفه دارند که جریانات ۸سال دفاع مقدس را تحلیل کنند و برای زمینه سازی اجرای بیانیه ی گام دوم استفاده کنند .

به گزارش شهرضا نیوز؛  نعمت الله صالح  با تقدیر از نام جانبازان، ایثار گران و شهیدان دوران دفاع مقدس گفت: همه ی ما می دانیم که  جریان دفاع مقدس یک واقعه ی تاریخی ونظامی صرفا نیست؛  این جریان برای ملت ما فقط جنبه تاریخی ندارد . دفاع مقدس یک فرهنگ است که همیشه زنده می ماند و زنده می گرداند . یک جریان تاریخی نیست که بگویم یک زمان مشخص و یک مکان مشخصی بود.دفاع مقدس یک فرهنگ برخواسته از قران بود که مقطعی از زمان دنیا پیاده شده تا الگویی برای تمام ملت های مظلوم باشد.

امام جمعه ی شهرضا با طرح مطلب برپایی تمدن نوین اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری خاطر نشان کرد: ما وظیفه داریم، مسئولین وظیفه دارند که جریانات ۸سال دفاع مقدس را تحلیل کنند و برای زمینه سازی اجرای بیانیه ی گام دوم استفاده کنند . سال ۵۹ یک سرسپرده به نظام غرب با ۱۲ لشگر و ۳۶ تیپ به ایران حمله کرد با این تصور که یک هفته ای تهران را برای خودش فتح کند.

وی همچنین حمله صدام محنوس به ایران را مصادف با خیانات بسیاری از منافقین و دولت موقت دانست و گفت حمله ی عراق به ایران در زمانی اتفاق افتاد که دولت موقت که دست ملی گرا ها بود خدمت سربازی را از ۲ سال به ۱۸ ماه کاهش دادند . در همین زمان بود که دولت موفق مشغول فروختن هواپیما های اف ۱۶ بود دولت موقت کار در دست داشت و ایران مارا از درون داشتند تضعیف میکردند . در مقابل دولت عراق سربازان ذخیره ی خودش را احضار کرد.

وی در پایان افزود: ماشین جنگی عراق توسط همین دلیر مردان ایرانی متوقف شد .۱۷۲هزار شهید دفاع مقدس که اینها سند افتخار و عزت و ایستادگی ایران هستند.

 

 

اتمام خبر/

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.