سرویس: ویژه های خبری ۲۳:۴۵ - دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹

خبر|امین تاکی، سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری شهرضا شد

شهرضانیوز_ طی حکمی از سوی دکتر قاسمی شهردار، مهندس امین تاکی به عنوان سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری شهرضا منصوب گردید.

به گزارش شهرضانیوز به نقل از سیناخبر، طی حکمی از سوی دکتر قاسمی شهردار، مهندس امین تاکی به عنوان سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری شهرضا منصوب گردید.

در متن حکم مذکور چنین آمده است:
به موجب این ابلاغ شما را به عنوان سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری تعیین می نمایم تا زیر نظر اینجانب و در چارچوب ضوابط و مقررات و پایبندی به رعایت دقیق دستورالعمل ها ، بخشنامه ها ، مصوبات و قانون شهرداری ها انجام وظیفه نمایید .

در این حکم شهردار شهرضا برنامه ریزی دقیق و نظارت عالیه بر تامین و توسعه خدمات شهری شهرداری و مدیریت بحران برابر قوانین و ضوابط مربوطه را مورد تاکید داد.
لازم به ذکر است مهندس امین تاکی با مدرک تحصیلی ارشد عمران – گرایش سازه, سابقه کار در حوزه عمران شهری و مسئولیت حوزه املاک شهرداری شهرضا و همچنین معاونت خدمات شهری شهرداری مبارکه را در کارنامه خود به ثبت رسانده است .
شهردار شهرضا در پایان این حکم از خدمات ارزنده آقای محمدحسین کوهی زاده معاون سابق خدمات شهری تقدیر و و تشکر نمود و برای ایشان از پروردگار منان سربلندی و موفقیت روزافزون در مسئولیتهای محوله را خواهان و خواستار شد.

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.