سرویس: اجتماعی ۱۳:۳۶ - دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹

خبر| تمام این توافقات نتیجه شکست امریکا است

شهرضا نیوز-نعمت ا… صالح گفت مردم دنیا عاقل تر از ان هستند که این دست از نمایش های صلح گونه ی امریکا را باور کنند . نتیجه تمام این توافقات علنی ضعفی است که امریکا در منطقه پیدا کرده است  .

به گزارش شهرضا نیوز حجت الاسلام والمسلمین حاج نعمت ا…صالح در خطبه های نماز جمعه ی این هفته با اشاره به حوادث سیاسی منطقه و داخل کشور گفت در سطح جهان روابط سیاسی عجیبی بوجود امده .سریال نمایشی صلح دولت های عربی با رژیم صهیونیستی این رژیم کودک کش محکوم به شکست است.

این قبیل رفتار ها چیز تازه ای نیست کشور های خود فروخته و زیر دولت هایی که تمام چشم گوششان به رژیم غاصب است؛ قبلا  هم رابطه های دوستانه و همکاری داشته اند. این حادثه تنها یک نتیجه دارد و شکست امریکا در منطقه است. فکر میکنند با این همه نمایش هاقدرت از دست رفته خود را در جامعه جهانی برگردانند .

امام جمعه شهرضا با یاد کردن ازجبه ی مقاومت و رشادت هایی که این جبه بوجود اورده گفت: مردم به این جبه افتخار میکنند امید ازادی قدس در سر این جبهه ی مقاومت است . این کشور های خود فروخته ی عربی عده و عده ای  ندارند تا بتوانند اسرائیل را از ضلالت و نابود نجات دهند تنها  این رفتار های جدید در عرصه ی سیاست خارجی جنبه ی تبلیغاتی دارد؛ چرا که امریکا در آستانه ی انتخابات ریاست جمهوری می باشند . این برنامه ها نمایش های انتخاباتی و تبلیغاتی تنها وحدت بین مسلمین واقعی جهان اسلام را زیاد میکند .

نعمت ا… صالح با گریزی به یک مصاحبه که از صدام حسین در زمان جنگ کویت از او شده بود خاطر نشان کرد:  که اگر بخواهید قدرت کشور های خود فروخته ی عربی ار بدانید باید به سراغ مصاحبه ای که در زمان هجوم صدام به کویت شده بود را بخوانید . قبل از جنگ کویت یک خبرنگار فرانسوی با صدام مصاحبه کرده بود که چرا در جنگ خلیج فارس که حدودا ۲۰ماه طول کشید یک ساعت لباس جنگ و نظامی نپوشیدید اما چرا جنگ با ایران شما یک ساعت این لباس نظامی را از بدن خود بیرون نیاوردید.صدام در مقابل این سوال گفت من در کویت در مقابل خودم فرد جنگی رو ندیدم اما در ایران تمام مردان جنگی دیدم لذا همیشه در حالت جنگ بودم .

وی در پایان از دولت مردان و دستگاه دیپلماسی ایران خواست تا با همچنین کشور هایی که دست همکاری با رژیم صهیونیستی و امریکای جنایت کار داده اند در موضوع همکاری تجدید نظر کنند .

 

 

 

اتمام خبر/.

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.