سرویس: اجتماعی ۲۰:۵۹ - شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج

خبر| هفته دفاع مقدس در شهرضا پر بار است

شهرضانیوز-مصطفی یونسی: در هفته دفاع مقدس، بیش از ۱۰۰برنامه در حوزه های بسیج شهر و روستا با شعار ما قوی هستیم به اجرا در خواهد آمد.

سرهنگ پاسدار مصطفی یونسی عصر امروز در گفت و گو با خبرنگار شهرضانیوز، هفته دفاع مقدس را در شهرستان شهرضا با برنامه های متنوع خبر داد و گفت: امسال که در سال چهلم دفاع مقدس قرار داریم، بیش از ۱۰۰ عنوان برنامه با شعار “ماقوی هستیم” در حوزه های مقاومت بسیج شهر و روستا و همچنین در نقاط و مجموعه های فرهنگی برگزار می گردد.

 

مصطفی یونسی دفاع مقدس را یک دانشگاه جامع انسان ساز خواند و گفت: دوران ۸سال دفاع مقدس، دورانی است که سراسر آن درس و عبرت است.دانشگاهی است از تمام جنبه های زندگی که نیاز به یک بازخوانی دوباره و بکارگیری آن را داریم.

 

جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرضا با اشاره به سن رزمندگان دوران دفاع مقدس و معجزه خواندن آن خاطر نشان کرد: در همین گلستان شهدای شهرضا اگر نگاه دقیقی به سن شهدا داشته باشیم اکثر شهدا بین ۱۴ تا ۲۴ سال سن داشتند.همین نوجوانان و جوانان در جنگ نقشه هایی کشیدند که در کالج های معروف نظامی، آنها را تدریس می کنند.

 

مصطفی یونسی از ارگانهایی همچون شهرداری، کتابخانه عمومی و آموزش و پرورش تشکر کرد و خاطر نشان کرد: نسل جوان و نوجوان ما، مطالب و جریانات دوران دفاع مقدس را نمی داند. ما می توانیم از ظرفیت های دوران دفاع مقدس خودمان برای بهبود وضعیت کشور بهره بگیریم.

 

وی در پایان شروع برنامه های هفته دفاع مقدس را روز ۳۱ شهریور با رژه موتوری و پیاده روی ارگان های نظامی خواند و هر روز را دارای برنامه های متنوع رزمی و نمایشگاهی معرفی کرد.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.