سرویس: اجتماعی ۲۰:۱۴ - شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

خبر|ادغام شعبه های بانکی در شهرضا به نفع چه کسی است؟

شهرضانیوز- طی چند روز گذشته خبری مبنی بر ادغام دو شعبه از یکی از بانک های شهرستان به گوش می رسد که هیچ یک از مدیران بانک ” م” آن را تایید یا تکذیب نکرده اند.

به گزارش شهرضانیوز، به نقل از سیناخبر با توجه به کم بودن تعداد شعبه های این بانک در سطح شهر، ادغام دو شعبه می تواند باعث ازدحام جمعیت و افزایش تعداد مراجعان شعبه های باقی مانده شود که در شرایط کنونی با وجود شیوع بیماری کرونا خطر های زیادی برای سلامت شهروندان و حتی کارکنان بانک مذکور به همراه خواهد داشت.

یک منبع آگاه در این باره گفت: ادغام شعبه های بانک ها در سطح شهرستان غیرقانونی بوده و این امر باید با هماهنگی مسئولان شهرستان صورت پذیرد اما تاکنون هیچ اعلام رسمی از مراجع این بانک صورت نگرفته است.

وی افزود: بانک ها فقط منافع اقتصادی خود را در نظر گرفته و متاسفانه شرایط اجتماعی هیچ تاثیری در تصمیم گیری های مدیران استانی و کشوری بانک ها ندارد.

این در حالی است که حذف احتمالی این شعبه بانکی حساسیت مردمی را به همراه خواهد داشت و جمعی از مردم نسبت به این موضوع گلایه و اعتراض داشته و تعدادی از مراجعان بانک ” م” و مردم این خبر را به قوت شنیده و پیگیر جلوگیری از این کار هستند.

بهتر است مدیران این بانک که شعار “مهر به یک ملت مهر به زندگی است” را سرلوحه کار خود قرار داده اند، مهرشان را از مردمان خطه همت و الهی قمشه ای دریغ نکنند.

 تماس های خبرنگار سیناخبر با مدیریت این بانک در شهرضا بی نتیجه بوده و پاسخ صریحی به این سوال داده نشده است.

این خبرگزاری آمادگی دریافت و انتشار پاسخ مسئولان بانکی در این زمینه را دارد.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.