سرویس: اخبار شهرضا ۱۱:۱۸ - شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

مسعود اکبری:

خبر| هدف تشکیل دولت اسلامی است

شهرضا نیوز- مسعود اکبری در جشنواره مالک اشتر؛ بسیج را یک شجره طیبه خواند و وظیفه اصلی این مجموعه را خدمت بی منت بر مردم و امید دهی به انقلاب دانست.

به گزارش شهرضا نیوزعصر امروز سرهنگ مسعود اکبری در جشنواره مالک اشتر با سلام و درود به روح شهدا و بنیان گزار انقلاب اسلامی و سلامتی مقام معظم رهبر گفت بنده هم به نوبه ی خودم خدمت مدیران و فرمانده های بسیجی که در این جشنواره حضور دارید خیر مقدم عرض میکنم علت چنین اسم با برکتی برای این جشنواره به دلیل این است که ما هرچه بیشتر خودمان را در مسیر ولایت قرار دهیم . ومثل مالک اشتر باشیم و به توانیم در مجموعه ای که خدمت بدون منت را در سرلوحه ی کار خودش قرار داده بزرگ ترین سرمایه ی انقلاب در این مدت مجموعه ای است که بدون منت خدمت میکند.

فرمانده ناحیه ی مقاومت بسیج سپاه شهرضا هدف این جشنواره را تنها مسابقه نداست و گفت هدف مسابقه نیست این گونه جشنواره ها از جنس السابقون والسابقون اولئک المقربون است. این بسیار ارزشمند است جشنواره ی مالک اشتر از جنس گمنامی هاست این مجموعه وظیفه اش امید بخشی به انقلاب و به مردم است .

مسعود اکبری با ارتباط وسیع گام دوم انقلاب و وظیفه در رسالت بسیج سپاه در این عرصه گفت وظیفه مجموعه ی بسیج و سپاه خصوصا امروز  در گام دوم انقلاب اسلامی غنیمت بخشی به دولت اسلامی است. غنیمت بخشی به جامعه ی اسلامی است هر چه بیشتر و بهتر جامعه ی اسلامی را ما تشکیل بدهیم و انشاالله زمینه ساز تمدن اسلامی و طلوع خورشید باشیم .

وی همچنین افزود هدف کسب رضای خداوند است مجموعه ی بسیج دارای عزم و اراده ای راسخ است برای اهدافی که این انقلاب دارد. وقتی هدف این مسئله باشد مسابقات دینوی معنا پیدا نمیکند.  این شهرستان افتخارش سرداران بزرگ اسلام و ۷۶۰شهید میباشد که همه را تقدیم اسلام کردند این شهرسان بیش از ۱۰ هزار رزمنده دارد . این افتخار شهرسان شهرضا است .

 

اتمام خبر/

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.