سرویس: اجتماعی ۱۰:۴۸ - شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

محمدرضا الهیان؛ رئیس شورای اسلامی شهرضا

خبر| جوانان ما به مسئله ی دفاع مقدس و جنگ با بعثی ریز بینانه می نگرند

شهرضا نیوز-اصل جنگ ما ؛ ایران و عراق نبوده ؛ اصل جنگ ما ایران با بعث بود ؛بعث عراق که دست پرورده ی کشورهای غربی و مستعمره می باشد.

به گزارش شهرضا نیوز محمد رضا الهیان در جلسه امروز ستاد بزرگداشت هفنه مقدس با اشاره با اشاره به نقشه های دشمن در جهت نابودی وحدت بین عراق و ایران گفت : دشمن امروز از وحدت برادرانه ی بین عراق و ایران هراس دارد و در صدد این است که این وحدت را از بین ببرد . نکته ای که در این موضوع حائز اهیمت است و تمام آزادگان ما باید آن را رعایت کنند این است که از لفظ جنگ ایران و عراق را بکار نبریم بلکه جنگ ما با بعثی های عراق بود.

رئیس شورای اسلامی شهرضا با تاکید بر استفاده ازکلمات مناسب و جامع در جهت بیان خاطرات دفاع مقدس اظهار داشت : بسیاری از دانش آموزان و جوانان ما به مسئله ی دفاع مقدس و جنگ با بعثی ریز بینانه می نگرند و واژه هابا بار معنایی متفاوت ؛ برداشت های متفاوت دارد.اصل جنگ ما ؛ ایران و عراق نبوده ؛ اصل جنگ ما ایران با بعث بود ؛بعث عراق که دست پرورده ی کشورهای غربی و مستعمره می باشد.

محمدرضا الهیان ؛ دوران مقدس را دوران ایثار ، شهادت ، مردانگی ،و اقتدار جوانان ایرانی خواند و گفت : در برخی از گویش ها و فیلم های تولید شده در سینمای ایران یا در خاطرات نا خواسته فقط جنبه های مصیبت و ناراحتی های جنگ بیان شده است.

بهترین کار این است که قوت ها و رشادتهای دوران دفاع مقدس را هم بازگو کنیم.از رشادتهای جوانان این مرز و بوم و این قدرت لایزال الهی که به دست جوانان ایجاد شده بود نشان داده شود.شما اگر به شاهنامه ایران ما نگاه کنید ؛ انسان را به وجد می آورد و در ذهنش قدرت و مردانگی بوجود میآید .

جوانان ما باید با این رشادتها و مردانگی ها و اقتدار های جوانان آن روز آشنا شوند

 

اتمام خبر/

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.