سرویس: اجتماعی ۱۱:۴۶ - یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹

جلسه ستاد مقابله با کرونا در شهرضا

خبر| دانشگاه آزاد شهرضا؛ مجازی است

شهرضا نیوز- دکتر عبدالرضا باقی برنامه های آموزشی دانشگاه آزاد واحد شهرضا را مجازی خواند و برخی از کلاسهای حضوری را برای دانشجویان با رعایت اصول بهداشتی اطلاع داد.

به گزارش شهرضا نیوز؛ صبح امروز در جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونا ؛ عبدالرضا باقی با اشاره به برگزاری کلاسهای دانشگاه آزاد واحد شهرضا گفت: کلاسهای تئوری دانشگاه آزاد واحد شهرضا به صورت مجازی برگزار می شود، برنامه های حضوری هم تنظیم گردیده است که با زمانهای متداول انجام می گیرد.

از کل کلاسها، یک چهارم کلاسها احتمالا به سمت حضوری می رود. یعنی از ۱۶ جلسه ۴ جلسه آن به صورت حضوری برگزار می گردد.

رئیس دانشگاه آزاد شهرضا فعالیت های آموزشی دانشجویان را در شروع سال تحصیلی مجازی خواند و گفت: هم اکنون بسیاری از فعالیت ها و درخواستهای اداری دانشجویان به صورت مجازی، تلفنی و ایمیلی برگزار می گردد.

وی هم چنین مکانهای برگزاری کلاسهای حضوری را آمفی تئاتر ها دانست و گفت: نکته ای که باید در خصوص مکان برگزاری کلاسهای حضوری اشاره کنم این است که ما تمام کلاسهای حضوری را به آمفی تئاترها با فاصله های ۲ متری انتقال دادیم.

عبدالرضا باقی بارگذاری مداوم اطلاعات و دستورالعمل های کرونا را برای دانشجویان؛ اطلاع داد و گفت: ما پیوسته اطلاعیه ها و دستورالعمل های کرونا را در کانال ها و فضای مجازی برای دانشجویان بارگذاری می کنیم. اکثر ارتباطات دانشجویان با اساتید به صورت ویدئو کنفرانس صورت می گیرد.

 

اتمام خبر/

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.