سرویس: اجتماعی ۰۰:۰۴ - شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹

خبر|چهره ی شهر نیازمند چهره شهداست.

شهرضانیوز؛ صبح امروز سرهنگ مسعوداکبری درجلسه ی ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در ناحیه مقاومت بسیج شهرضا گفت: هفته ای پیش رو داریم که باید حال و هوای ویژه ای در شهر ایجاد کنیم.

به گزارش شهرضانیوز؛ صبح امروز سرهنگ مسعوداکبری درجلسه ی ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در ناحیه مقاومت بسیج شهرضا گفت: هفته ای پیش رو داریم که باید حال و هوای ویژه ای در شهر ایجاد کنیم.از تمام مسولیت شهرستانی در خواست دارم که در خصوص چهره ی شهر بتوانیم کار هایی انجام دهیم امسال چهره ی شهر بهتر است تلفیقی از محرم و دفاع مقدس باشد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا بیان برنامه های پیشنهادی ناحیه مقاومت گفت: مجموعه ی بسیج درنظر دارد در شرایط کنونی شهرستانی یک نمایشگاه ویژه دفاع مقدس حداقلی به رعایت اصول بهداشتی برگزار کند.

همچنین بسیج دانش آموزی درنظر دارد در روز های حضور دانش آموزان در مدارس دقایقی را برای اعزام راویان جنگ تحمیلی در مدارس هماهنگ کند تا از رشادت‌های جوانان این مرز وبوم برای نوجوانان و جوانان بازگو کنند.

وی افزود: با اشاره به نشست های روشنگری در دانشگاه ها افزود: دانشگاه های شهرضا ظرفیت های خوبی برای برگزاری نشست های روشنگری با کمک اساتید مجرب در حوزه دفاع مقدس دارند. دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا از یک کتابخانه ی تخصصی با موضوع دفاع مقدس در اختیار دارد که می‌توان از این ظرفیت استفاده شایانی برد.

دبیرستاد امر به معروف و نهی از منکر، فضای مجازی را فضایی منحصر به فرد و فعال دانست و گفت:
دشمن امروز ویژه در فضای مجازی کار می کند. شما اگر شبکه های معاند و خبرگزاری های همسو با دشمنان انقلاب وایران را رصد کنید می بینید انها هم دفاع مقدس ما صبحت می کنند. اما صبحت هایی که انها از دفاع مقدس ما می کنند، همه مشکل دارد.ما اگر در این فضا در موضوع دفاع مقدس کم کاری بکنیم، اندیشه ی جوانان ما دست کسان دیگری می افتند.

مسعود اکبری در پایان دفاع مقدس را یک جریان عظیم الهی خواند که توانسته است همه ی افکار و اندیشه ها و گرایش های مختلف را و تحت فرمان خود قرار دهد.

 

اتمام خبر/

 

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.