سرویس: بین الملل ۲۳:۴۶ - شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۲

جاسوسی شرکت معروف کره‌ای با تلویزیون

مدتی است که یکی از شرکت‌های بزرگ سازنده لوازم الکترونیکی و دیجیتالی در محصولات جدید خود از ابزارها و تجهیزاتی با مشخصات فنی بالا کمک می‌گیرد که به لحاظ امنیتی دارای مشکل است. این شرکت بزرگ کره‌ای تلویزیون ال‌ای‌دی جدید خود را با قابلیت تصویربرداری و فیلمبرداری از محیط مقابل خود و توانایی دسترسی به […]

مدتی است که یکی از شرکت‌های بزرگ سازنده لوازم الکترونیکی و دیجیتالی در محصولات جدید خود از ابزارها و تجهیزاتی با مشخصات فنی بالا کمک می‌گیرد که به لحاظ امنیتی دارای مشکل است.

Samsung-Series-8-55inch-UA55ES8000M-LED-TV-p160013

این شرکت بزرگ کره‌ای تلویزیون ال‌ای‌دی جدید خود را با قابلیت تصویربرداری و فیلمبرداری از محیط مقابل خود و توانایی دسترسی به شبکه اینترنت بی‌سیم روانه بازار کرده است.

وجود یک دوربین وبکم کوچک و دریافت کننده صوتی که به بهانه عدم نیاز به کنترل از راه دور برای کاربر و فرمانپذیری صوتی طراحی شده است می‌تواند با اتصال به شبکه اینترنت آن هم بدون نیاز به سیم و یا قابلیت اتصال به سایر شبکه‌های رایانه‌ای و محصولات مشابه همین شرکت تصاویر و فیلم‌های ضبط شده از پیرامون خود را مخابره کند.

جالب‌تر اینجاست که این شرکت تصویربرداری از نمای مقابل این تلویزیون توسط این گیرنده را به عنوان یک آپشن کارآمد برمی‌شمرد نه یک ابزار جاسوسی و نفوذی به حریم خانواده!

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.