سرویس: اخبار شهرضا ۱۲:۲۷ - پنج شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹

امام جمعه شهرضا:

خبر| وجود حوزه علمیه مرهون خون شهداست

شهرضا نیوز- اگر این شهدا  نبودند دیگر اسمی از حوزه علمیه و  امام جمعه نبود

به گزارش شهرضا نیوز؛ سید نعمت الله صالح امام جمعه شهرستان شهرضا صبح امروز در جلسه بزرگداشت هفته دفاع مقدس گفت:  بلاخره نظام ما یک سری اصول برای استحکام و بقای خودش دارد.مهم ترین بقاء و استحکام مسئله اعتقادات و دین ما است.که چکیده آن ؛ دوران دفاع مقدس است.

امام جمعه شهرستان شهرضا افزود: یک خصوصیت در دوران دفاع مقدس وجود دارد اینکه چه بسیار از افرادی که مسلمان نبودند یعنی مسیحی بودند آنها هم برای دفاع مقدس ارزش قائل هستند.چرا که عرت ایرانی در دفاع مقدس رقم خورد.

وی خاطر نشان کرد: اولین جنگی که بعد از ۳۰۰ سال پیروزی کامل بدست آوردیم؛ دوران دفاع مقدس بوده است شما ببینید آخرین قسمتی که ایران از دست داد جزیره ی بحرین است که از ایران جدا کردند که در زمان پهلوی دوم صورت گرفت؛ ما وظیفه داریم که این هفته را گرامی بداریم.

حجه الاسلام سید نعمت الله صالح افزود: تمام این شهدا و ایثارگران گردن ما حق دارند. چرا که ریاست و مدیریت ما تمامش مدیون این بزرگواران هستیم.اگر این شهدا  نبودند دیگر اسمی از حوزه علمیه و  امام جمعه نبود.من از خودم گفتم و بقیه هم از این موضوع مستثنا نیستند؛ حداقل یادی از این بزرگواران و  امیدواریم که بتوانیم یک برنامه ریزی داشته باشیم.

 

اتمام خبر/

 

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.