سرویس: اخبار شهرضا ۱۸:۵۴ - یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹

خبر| فروشگاه های زنجیره ای، زنجیری بر دست و پای شهر

شهرضانیوز- دبیر ستاد امر به معروف: کسبه و بازاریان، چهره شهر هستند و چهره شهر باید اسلامی باشد.

به گزارش شهرضانیوز، صبح روز شنبه در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر، یکی از مشکلات سطح شهر، فروشگاه های زنجیره ای بزرگ بود که امام جمعه شهرضا با اشاره به اعتراضات مردمی در نوع برخورد این فروشگاه ها در مناسبت های مختلف، گفت: متاسفانه شهروندان بسیاری اعتراضات خود را از فروشگاه های زنجیره ای در رابطه با ریسه های رنگی بیان کردند. این فروشگاه ها با آویزان کردن این ریسه سعی در جذب مشتری هستند که بهتر بود در ایام محرم این ریسه ها جمع آوری گردد.

وقتی گروهی از مردم این مسئله را به این فروشگاه ها تذکر می دهند، آنها خود را نسبت به قانون های شهرستان خود مختاری می دانند.

 

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر در ادامه رفتارهای نامتعارف این فروشگاه ها اظهار داشت: باید یک قانونی باشد که در مسائل عمومی تابع اصول شهر باشند. این نمی شود که بگویند، ما مستقیما از تهران دستور می گیریم.

متاسفانه در ایام کرونا بسیاری از این فروشگاه ها برای جذب مشتری، قرعه کشی های بی ثمری را به اجرا در می آورند که باعث ازدحام مردم در یک مکان می باشد. این مسئله باید سریعا رسیدگی شود.

 

در پایان دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان شهرضا گفت: اصناف و کسبه شهر، چهره شهر هستند و چهره شهر باید اسلامی باشد.

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.