سرویس: اجتماعی ۱۰:۴۱ - شنبه ۰۸ شهریور ۱۳۹۹

خبر| چهار نفر کشته،فقط به عشق کرونا

شهرضانیوز- کوید_۱۹، چهار نفر شهرضایی را کشت. تمام مردم شهرضا، باید جوابگوی این کشته ها باشند.

به گزارش شهرضانیوز، رئیس مرکز بهداشت شهرضا، با عرض تسلیت به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی وضعیت شهرضا را قرمز خواند و گفت: با عرض تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و ایام محرم خدمت همه شهروندان عزیز، وضعیت بستری بیماران در بیمارستان همچنان بالا است. ما هم اکنون در چهارمین هفته قرمز شدن شهرضا از ویروس کرونا را طی می کنیم.

متاسفانه بستری های ما در بخش ها و موارد مثبت از کیت تشخیص کرونا همچنان بالا است.

 

کمایی میانگین بستری ها را حدود ۳۶نفر خواند و گفت:ما در روز میانگین حدود ۳۶نفر را بستری داریم. در این میان متاسفانه میانگین مراجعه کنندگان به درمانگاه ها ۳۵نفر می باشد. ما حدود ۷نفر میانگین پذیرش شدگانمان می باشد که اگر از ۱۲مرداد تاکنون حساب کنیم، حدودا ۷نفر در روز می شود.

 

وی همچنین با اشاره به پیک اول که فروردین ماه سال جاری بود گفت: متاسفانه تعداد پذیرش شدگان ما در پیک اول که در فروردین ماه می باشد، به این مقدار نبود و کمتر از این زمان بود.

 

رئیس مرکز بهداشت از قرار گرفتن موج دوم در سراشیبی خبر داد و گفت: هم اکنون موج دوم در سراشیبی قرار دارد که این مربوط به میانگین کشوری می باشد. ولی در استان اصفهان در شهرضا، ما هنوز به پیک نرسیدیم و هنوز به صورت صعودی پایین نیامده است.

 

کمایی از ابتدا تا کنون گروهای سنی مختلف را درگیر این ویروس منحوس دانست و گفت: همه گروهای سنی درگیر هستند. از ابتدا تا کنون و با الگوی سنی که ما داشتیم حدود ۸۰۰کودک در استان اصفهان در بیمارستان امین بستری شدند. ما متأسفانه در مادران باردار هم ۵مادر باردار را از دست دادیم.

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.