سرویس: غیرتولیدی » نقلی ۱۸:۳۱ - پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

پدرشهیدحججی گفت:

خبر|شهادت محسن عامل وحدت بیشتر مردم و مسئولان شد.

پدر شهید محسن حججی با بیان اینکه خدا را شکر می کنیم شهادت محسن باعث وحدت مردم و مسئولان شد، اظهار کرد: البته این وحدت و همدلی بود اما بیشتر شد

به گزارش شهرضانیوز به نقل از صاحب نیوز؛ پدر شهید محسن حججی امشب در دیدار مجازی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با خانواده شهید محسن حججی با بیان اینکه خدا را شکر می کنیم شهادت محسن باعث وحدت مردم و مسئولان شد، اظهار کرد: البته این وحدت و همدلی بود اما بیشتر شد، خداوند بر همه ما منت گذشته و این شهدا را به ما هدیه داده است.

محمدرضا حججی گفت: شهادت شهید سردار سلیمانی و شهدای عزیز فاطمیون، زینبیون، رزمندگان ایرانی، عراقی و سوری که همزمان با محسن در سوریه به شهادت رسیدند را هم گرامی می داریم.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب در مورد شهید محسن حججی گفتند که محسن سخنگوی شهدا بود؛ پس از شهادت محسن تعدادی زیادی از  مردم متوجه شدند که شهرستان نجف ‌آباد بیش از دو هزار شهید دارد.

پدر شهید محسن حججی با بیان اینکه پس از این شهادت محسن مسئولان متعددی به این شهرستان آمدند، تصریح کرد: مسئولان با حضور در این شهرستان از نزدیک با مشکلات، رنج ها و مظلومیت مردم نجف آباد آشنا شدند.

وی تأکید کرد: امیدوار هستیم که خداوند به همه ما توفیق دهند تا شهدا را بهانه ای برای صله رحم از همنوعان خود قرار دهیم؛ باید در این روزها از مدافعان سلامت که در جبهه مقابله با کرونا می جنگند هم تشکر کنیم.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.