سرویس: اجتماعی ۱۰:۳۵ - یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹

فروش ویژه از ۱۵ مرداد تا ۱۵ شهریور؛

تبلیغات|بیش از ۷۰۰ عنوان کالا در نمایشگاه مجازی لوازم التحریر «نوشت ایران» +نحوه خرید

شهرضانیوز-در این نمایشگاه مجازی با تلفیق شیوه حضوری و غیر حضوری برای بازدیدکنندگان و خصوصاً دانش آموزان حس خوب صرف وقت و انتخاب کالا تداعی میگردد. بیش از ۷۰۰ عنوان کالا از تولید کنندگان نوشت افزار باکیفیت ایرانی- اسلامی در این نمایشگاه به معرض نمایش و فروش قرار گرفته است…

به گزارش  شهرضانیوز، سبحان دهقانی دبیر نمایشگاه نوشت ایران در گفت‌وگو با رسانه ها از برگزاری نمایشگاه لوازم التحریر و نوشت افزار اصفهان-ایران-نوشت در اصفهان خبر داد و هدف از برگزاری این نمایشگاه را حمایت از تولیدکنندگان داخلی مطرح کرد.

وی گفت: این رویداد امسال نیز به همت «کانون فرهنگی هنری انصار المهدی(عج)» و با همکاری «مجمع ایران نوشت» و «سپاه صاحب الزمان(عج)» اصفهان برگزار می‌شود.

مسئول برگزاری دومین نمایشگاه اصفهان-ایران-نوشت افزود: علیرغم برنامه ریزی جهت برگزاری نمایشگاه در فضایی مناسب به صورت حضوری اما به دلیل شرایط خاص حاکم بر کشور متاثر از بیماری واگیردار کرونا، امسال درقالب نمایشگاه مجازی انجام وظیفه می کنیم.

در این نمایشگاه مجازی تلاش شده است با تلفیق شیوه حضوری و غیر حضوری برای بازدیدکنندگان و خصوصاً دانش آموزان حس خوب صرف وقت و انتخاب کالا تداعی گردد. بیش از ۷۰۰ عنوان کالا از تولید کنندگان نوشت افزار باکیفیت ایرانی – اسلامی در این نمایشگاه به معرض نمایش و فروش قرار گرفته است.

کیف مدرسه، پک خودکار رنگی و اتود، کلاسور، کاغذ اریگامی، دفاتر با طرح جدید و… ازجمله این محصولات است.

یک دیدگاه برای “تبلیغات|بیش از ۷۰۰ عنوان کالا در نمایشگاه مجازی لوازم التحریر «نوشت ایران» +نحوه خرید”

  1. سعید عظیمی گفت:

    +نحوه خرید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لینگ سایت فروشگاه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.