سرویس: ویژه های خبری ۱۳:۳۴ - پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

کاهش 11 درصدی تصادفات فوتی درون شهری در اصفهان

خبر| رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از کاهش ۱۱ درصدی تصادفات منجر به فوت در چهار ماهه ابتدای امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

شهرضانیوز-رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از کاهش ۱۱ درصدی تصادفات منجر به فوت در چهار ماهه ابتدای امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

به گزارش شهرضانیوز به نقل از صاحب نیوز، سرهنگ محمدرضا محمدی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: با تدابیر کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی و مشارکت عمومی رانندگان توانستیم میزان وقوع تصادفات فوتی درون شهری را تا حد چشمگیری کاهش دهیم.

وی افزود: در چهار ماهه نخست امسال تصادفات درون شهری فوتی ۱۱ درصد نسبت به مدت مشابه قبل کاهش یافته و تعداد جانباختگان نیز به ۱۱ نفر رسیده است.

این مقام انتظامی بیان داشت: همچنین در تیرماه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل تصادفات درون شهری فوتی ۱۳ درصد کاهش یافته است.

سرهنگ محمدی تاکید کرد: در بررسی های کارشناسی کارشناسان تصادفات پلیس راهور اصفهان مشخص شده است عدم توجه به جلو ۳۰ درصد و تخطی از سرعت مطمئنه ۲۵ درصد از علل تصادفات فوتی را به خود اختصاص داده اند و بیشترین تصادفات در ساعت ۱۴ الی ۱۶ اتفاق می افتد و پرحادثه ترین روز هفته نیز سه شنبه است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اصفهان در پایان خاطر نشان کرد: امید است رانندگان عزیز به توصیه های پلیس اهتمام بیشتری داشته باشند، قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند از عجله و شتاب خودداری کنند تا انشاءالله این روند کاهشی تداوم داشته باشد و شاهد داغ دار شدن خانواده ای در اثر تصادفات رانندگی نباشیم.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.