سرویس: اجتماعی ۱۴:۱۸ - چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹

مسئول انجمن حمایت از حقوق مصرف کننده شهرستان شهرضا :

خبر| انجمن حمایت از مصرف کننده سال ها در خدمت مردم بوده است

شهرضانیوز _ مسئول انجمن حمایت از حقوق مصرف کننده شهرستان شهرضا گفت: انجمن حمایت از مصرف کننده سال ها است که در خدمت مردم است.

به گزارش شهرضانیوز، محمد علی اباذری در گفت و گو با خبرنگار سیناخبر گفت: اعضای انجمن حمایت از مصرف کنندگان همیشه سالم کار کردند و با تمام نیرو این امر موجب جایگاه ویژه این انجمن است.

وی تصریح کرد: جایگاهی که امروز انجمن در شهرستان پیدا کرده مدیون تلاش همه اعضا است که صادقانه و با پاکی و درستکاری بدون مزد تلاش کردند.

مسئول انجمن حمایت از حقوق مصرف کننده شهرستان شهرضا گفت: رعایت حقوق مصرف ‌کنندگان، بدون شک حمایت از تولید است و در حالی که سال جاری با شعار رونق تولید نامگذاری شده بهترین راه تحقق این مهم، توجه و حمایت به حقوق این قشر از جامعه خواهد بود.

اباذری تصریح کرد: انجمن حمایت به نمایندگی از مصرف کنندگان  یکی از اعضای اصلی کمیسیون نظارت بر اصناف شهرستان و عضو کمیته نرخ گذاری و تعیین نرخ خدمات و کالاها  و عضو ستاد تنظیم  بازار و ناظر بر توزیع کالاهای دولتی  می باشد.

مسئول انجمن حمایت از حقوق مصرف کننده شهرستان شهرضا گفت: موضوع حمایت از حقوق مصرف کنندگان از جمله اهدافی است که دولت ها در جهت تامین منافع عمومی جامعه با اعمال سیاست های حمایتی خود از آنها در مقابل شمار بسیار تولیدکنندگان و عرضه کنندگان کالا و خدمات دنبال می کنند.

اباذری با اشاره به قرار گرفتن در آستانه دور جدید تشکیل انجمن های حمایت از حقوق مصرف کننده، گفت: تمام مردم می‌ توانند در این انجمن ها ثبت نام کرده و در دور جدید عضو گیری این انجمن ها حضور یافته و در ساختار مدیریتی و تصمیم گیری این انجمن ها صاحب نظر شوند.

وی تصریح کرد: مصرف‌ کننده در اقتصاد ایران به نوعی مظلوم تر است زیرا که محلی برای بیان خواسته هایش ندارد.

مسئول انجمن حمایت از حقوق مصرف کننده شهرستان شهرضا گفت: انجمن های حمایت از حقوق مصرف کنندگان به نمایندگی از جامعه بزرگ مصرف کنندگان می توانند مطالبات مختلفی را در این کارگروه مطرح و به عنوان عضو اصلی کارگروه تنظیم بازار نقش مهمی را در موضوعات مرتبط با قیمت، نظارت و بازرسی ایفا کنند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.