سرویس: سیاسی ۲۳:۱۹ - سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۲

بی بی سی: میرحسین موسوی و زهرا رهنورد با اعضای خانواده خود دیدار کردند

تلویزیون فارسی بی بی سی امشب در برنامه خبری خود اعلام کرد که دختران میرحسین موسوی و زهرا رهنورد، با والدین خود دیدار کرده اند. پس از این دیدار،‌حال میرحسین و رهنورد در این ملاقات خوب توصیف شده است

به گزارش شهرضا نیوز ،  تلویزیون فارسی بی بی سی امشب در برنامه خبری خود اعلام کرد که  دختران میرحسین موسوی و زهرا رهنورد، با والدین خود دیدار کرده اند. پس از این دیدار،‌حال میرحسین و رهنورد در این ملاقات خوب توصیف شده  است.

12

به گزارش بولتن نیوز،  بی بی سی فارسی افزود:‌در اولین دیدار میرحسین و رهنورد با دخترانشان پس از روز عید غدیر که با انتقادهایی نسبت به رفتار یک مامور  زن انجام شده بود،‌ فرزندان میرحسین شامل کوکب، زهرا و نرگس موسوی با پدر و مادر خود در جوی مناسب و بدون حضور آن مامور زن ملاقات کردند.
در این دیدار ها بازرسی مانند سایر بازرسی های پیش از عید انجام شد و غیر از ماموران مرد که همیشه حضور دارند، تنها یکی از ماموران  زن حضور داشته است.

13

این دیدار یکساعته با حضور ماموران و در ساختمانی در کنار منزل میرحسین برگزار شد.
پس از این دیدار،‌حال میرحسین و رهنورد در این ملاقات خوب توصیف شده  است.
این دیدار، به شایعات و فضاسازی تبلیغاتی در مورد برخورد با خانواده میرحسین و دختران وی و همچنین نامناسب بودن حال ایشان پایان داد و نشان داد که میرحسین و خانواده ودختران وی نه تنها در شرایط نامناسب  طبق آنچه در شایعات به آن دامن زده شده نبوده اند. بلکه امکان دیدار آنها با خانواده فراهم شده است و از حضور یک مامور زن که نسبت به رفتار وی واکنش نشان داده شده در این دیدار خبری نبوده است.

14

به نظر می رسد که پس از این دیدار،‌ به شایعات و خبرسازی و تبلیغات مسموم و بهانه جویی های مخالفان نظام پایان داده می شود و حداقل تا چند وقت، امکان  چنین شایعات و خبرهایی را ندارند. زیرا یک برخورد بین یکی از فرزندان میرحسین و یک مامور زن، موضوعی نیست که بتوانند به دیگران تعمیم دهند.

15 16
منبع : بولتن نیوز

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.